reklama

Apple má na WWDC představit AirTag a nová sluchátka

Apple má na WWDC představit AirTag a nová sluchátka
2020-04-03T08:00:19+01:00
• 3. 4. 2020

Zdroj: Apple, Dotekomanie.cz

Apple údajně chystá na vývojářské konferenci WWDC 2020 představit nové produkty. Tato konference se bude letos konat pouze online v červnu. Většinou bývá právě na této akci představen nový iOS, watchOS a další systémy Applu. Letos se prý máme dočkat také několika hardwarových novinek.

Nové produkty na WWDC

Známý leaker Jon Prosser, který se poslední týdny chlubí hodně informacemi přímo z Applu, přináší další novinku. Apple má dle jeho slov na WWDC představit tři nové produkty. Prvním z nich má být dlouho spekulovaný AirTag, tedy štítek pro lokalizaci vašich věcí.

AirTags

AirTag; Zdroj: Macrumors

Druhým produktem mají být nová prémiová sluchátka přímo od Applu. Má se jednat o velká sluchátka přes uši. Posledním pro náš web ne moc zajímavým produktem má být Macbook Pro.

Představovaní nových produktů na WWDC sice nemá Apple úplně ve zvyku, ale jednou za čas tak koná. Uvidíme tedy v červnu čeho se dočkáme. Ještě před tím by měl být ale představen iPhone 9.

Zdroje: phonearena.com, twitter.com

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim