reklama

Amazon pracuje na své herní streamovací platformě

Amazon pracuje na své herní streamovací platformě
2020-04-10T11:30:55+01:00
• 10. 4. 2020

Zdroj: The Next Web

Společnost Amazon by dle zahraničních zdrojů měla pracovat na zbrusu nové platformě. Konkrétně se bude jednat o platformu pro streamování her, která by byla velmi podobná Stadia od Googlu či GeFroce Now od Nvidia.

Amazon může přinést na oživení

Amazon zřejmě chce využívat své cloudové technologie i v jiných oborech. Proto by podle všeho měla pracovat na své vlastní platformě, prostřednictvím které by bylo možné streamovat hry. Zajímavostí také je, že Amazon pracuje na hře s názvem Crucible již od roku 2014 a společně s touto hrou firma přinese další hru pod názvem New World, která bude zapadat do masivního multiplayerového online herního žánru.

Amazon

Zdroj: GSMArena

Nová hra měla být představena už v průběhu minulého měsíce. Bohužel z důvodu vypuknutí pandemie COVID-19 bylo představení přesunuto do května letošního roku. Samozřejmě není jisté, zda v tento termín hra skutečně dorazí. 

TeÄŹ uĹľ ale zpÄ›t k platformÄ›. Ta by samozĹ™ejmÄ› mohla těžit s aktuálnĂ­ho know-how Amazonu, neboĹĄ právÄ› tato spoleÄŤnost vládne trhu s cloudovĂ˝m ĂşloĹľištÄ›m. DĂ­ky tomu si myslĂ­me, Ĺľe by mohla na trhu platforma pĹ™inĂ©st zajĂ­mavĂ© oĹľivenĂ­, hlavnÄ› by od samĂ©ho začátku byla silnou konkurencĂ­. ProzatĂ­m ale jde pouze o spekulace, takĹľe si budeme muset poÄŤkat na oficiálnĂ­ pĹ™edstavenĂ­, ke kterĂ©mu by mÄ›lo dojĂ­t v prĹŻbÄ›hu Q2 – Q3 2020.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim