reklama

WhatsApp bude možné používat na více zařízeních

WhatsApp bude možné používat na více zařízeních
2020-03-31T13:25:08+02:00
• 31. 3. 2020

Zdroj: Dotekomanie.cz

8

WhatsApp připravuje samodestruktivní zprávy, ale tato funkce je dostupná jen v rámci uzavřeného beta testování. V dohledné době se můžeme dočkat novinky v podobě hesla por zálohy. Jednou z připravovaných funkcí je i možnost používání této komunikační aplikace na vícero zařízeních.

WhatsApp na mobilu i tabletu současně

Komunikační platforma nyní zavádí některé změny pro určité oblasti, aby došlo ke snížení zatížení sítě v době pandemie. Zatím se například Indie dotklo omezení posílání videí, kde je nově nastaven maximální limit na 15 sekund. Mezitím se ale chystá možnost používání WhatsApp na více zařízeních, což do jisté míry lze i nyní, ale značně omezeně.

Samozřejmě myslíme možnost využívání na mobilu a současně na počítači. Webová verze je dostupná již od roku 2015, ale zatím se jedná o jediné řešení, pokud chcete používat WhatsApp na více zařízeních. Web WABetaInfo avšak objevil náznaky, že brzy budeme moci používat WhatsApp na několika smartphonech nebo tabletech současně. Přechod tak nebude vyžadovat novou registraci.

ET5xpiYXQAA6 d 1242x506x

Zdroj: wabetainfo.com

V tuto chvíli není k dispozici podoba nastavení v aplikaci. Náznaky jsou právě v samotných informacích, které se vám objeví v aplikaci. Jakmile se přihlásíte na další zařízení, objeví se zpráva, že došlo ke změně bezpečnostních klíčů.

Event MultipleDevice Android 768x544 768x544x

Zdroj: wabetainfo.com

Bude tak jednodušší používat WhatsApp například na mobilu a tabletu současně. Případně můžete být přihlášeni na pracovním i soukromém mobilu současně. Bohužel není jasné, kdy se novinka dostane do stabilní verze. Může to trvat i delší dobu.

Zdroje: wabetainfo.com, xda-developers.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

JJ, na tablet sem zapomněl. Každopádně sem hledal klienta, který mi dovolí kompletní nezávislost, možnost používat dva různé telefony, bez nutné reaktivace.

Třeba to bude. Asi je to proto, že asi málo kdo používá plnohodnotně dva telefony a popravdě i já si to nedovedu představit. Tak jedině alternativní room, která se v telefonu bude tvářit jako tablet 😊

Viber neumí simultánní používání na více smartphonech, pouze Windows instalace + Phone, nic víc. To je také důvod, proč sem nedávno popošel i na Telegram, ten s tímto nemá vůbec problém, plus další vychytávky. :)

Ano to je pravda, na více telefonů nelze. Ale zapomněl jste na tablet. Takže ať jsem u PC, na telefonu nebo tabletu všude mohu fungovat.

Viber už toto umí už dávno. Plnohodnotné aplikace pro Windows i tablet. A ne nějaké podivné webové rozhraní. On je Viber vůbec lepší a funkčně vybavené. Škoda jen že nemá takovou popularitu. Prostě není IN protože není Made in Facebook

Hm, přemýšlím jak se to stalo, že WA získal takovou popularitu ještě před tím, NEŽ se stal Made in Facebook.

„Samozřejmě myslíme možnost využívání na mobilu a současně na počítači.“
Pak asi mám něco špatně nastavené, páč současně na PC i mobilu používám WA úplně běžně už několik let.

Aha, už jsem to pochopil.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim