reklama

Spotify pro iOS přináší nový design

Spotify pro iOS přináší nový design
2020-03-01T09:35:16+01:00
• 1. 3. 2020

Zdroj: Google Images

Švédská hudební streamovací služba Spotify přináší po delší době nové uživatelské rozhraní pro iOS aplikaci. Změny se tentokrát týkají hlavně univerzálních ikon a vizuálních indikátorů. Společnost se k nové aktualizaci vyjádřila slovy, že aplikace bude nyní přístupnější pro uživatele po celém světě. 

Spotify zjednodušuje své rozhraní

Zaprvé, Spotify se zbavilo slovního tlačítka Náhodné přehrávání, které se objeví vždy na stránce interpreta nebo seznamu skladeb. Nyní je k dispozici pouze zjednodušené zelené tlačítko, které obsahuje ikony přehrávání i míchání skladeb. Ostatní známé ikony zůstaly stejné, ovšem objevují se na jiných místech. Pro předplatitele budou nyní ikony „Like“, „Play“ a „Download“ seskupeny do jednoho řádku v centrální části aplikace. K dispozici je ale také nový ikona pro offline poslech bez Wi-Fi. Spotify tvrdí, že aplikace bude nyní jednodušeji ovladatelná.

Spotify

Zdroj: TheVerge

Tzv. cover jednotlivých skladeb se nyní objeví ve všech zobrazení kromě části Album, což usnadní nalezení skladeb, které chcete poslouchat. U skladeb, které jste označili palcem nahoru, se nyní zobrazí také ikona ve tvaru srdce. Všechny tyto novinky jsou již nyní dostupné zdarma pro všechny iOS uživatele. Instalační balíček si tak můžete stáhnout z App Store. Pokud se vám nová aktualizace nyní nezobrazuje, budete muset ještě chvíli počkat. Může totiž chvíli trvat, než se dostane na všechny trhy.

Zdroj: theverge.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim