reklama

Chytrý displej od Redmi připomíná Echo Show

Chytrý displej od Redmi připomíná Echo Show
2020-03-30T18:22:54+02:00
• 31. 3. 2020

Zdroj: Xiaomist.com

1

Společnost Xiaomi si pod svoji druhou značkou Redmi připravila nový doplněk do domácnosti v podobě chytrého displeje. Na první pohled zařízení připomíná Echo Show v první generaci od Amazonu nebo Smart Display 7 od Lenova. Čínský výrobce jej vypustil do oficiálního prodeje pod názvem RedmiTouch Screen Speaker 8 za velmi lákavou prodejní cenu, což se ovšem vůbec neodráží na celkovém množství funkcí.

Společník do každé místnosti

Designové zpracování je velmi jednoduché, hlavní zobrazovací panel má pod sebou výrazný reproduktor, ovládací prvky jsou umístěny na horní hraně a zadní část zabírá druhý menší reproduktor. Samozřejmě vpředu nechybí přední kamerka pro videohovory. Dotykový HD displej se zorným úhlem 178° má úhlopříčku 8 palců.

RedmiTouch Screen Speaker 8 4 1080x1080x RedmiTouch Screen Speaker 8 2 1080x1080x

Zdroj: Xiaomiyoupin.com

Zařízení podporuje streamování jak video, tak i audio obsahu přes známé místní služby. Díky schopnosti rozpoznávání každého obličeje a hlasu se umí automaticky přepnout do dětského režimu s rodičovskou kontrolou a filtrem modrého světla. Pro děti jsou připraveny například vzdělávací programy či různé encyklopedie.

RedmiTouch Screen Speaker 8 3 1080x1080x RedmiTouch Screen Speaker 8 1 1080x1080x

Zdroj: Xiaomiyoupin.com

Videohovory lze uskutečňovat na chytré telefony, ale Redmi navíc přidává i chytré hodinky a televizory. Mezi zbývající funkce můžeme zařadit hlasového asistenta XiaoAI ve 3. generaci, více než 1600 dovedností, připojení k dalším chytrým doplňků nebo rozpoznávání gest ruky. Prodejní cena začíná u hranice 49 dolarů (tj. cca 1 205 Kč).

Zdroje: gizmochina.com, xiaomiyoupin.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

?? Co to tedy umí ? Jaké app kvůli druhým stranám atd.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat