reklama

Opera News se dočkála verze Lite

Opera News se dočkála verze Lite
2020-03-31T08:00:07+01:00
• 31. 3. 2020

Jsou tomu již dva roky, co Opera vydala svou aplikaci Opera News pro operační systém Android. Ačkoliv u nás není aplikace příliš známá, na některých ostatních trzích je velice populární. Zejména v Africe je Opera News velice oblíbená. Nyní se společnost rozhodla vydat Lite verzi pro lepší práci na high-end Android smartphonech.

Opera News Lite cílí hlavně na africké země

Aplikace News Lite je určena pro zařízení s omezenými schopnostmi ukládání dat a pro oblasti s pomalými nebo drahými daty. Aplikace má velikost v řadě desítek megabajtů, což je opravdu lahůdka pro výkonné telefony. Naopak v pomalých síťových podmínkách aplikace zůstane nadále aktivní a bude poskytovat obsah rychle. 

Opera News

Zdroj: Fonearena

Opera se zaměřuje hlavně na africké země, a to otevřením místních datových center v zemích, jako je Keňa, Nigérie a další blízké části. Díky tomu výrazně snižuje latenci připojení. Aplikace News Lite bude k dispozici ve více než 40 zemích, mezi které patří USA, Malajsie, Nigérie, Keňa, Ghana, Jižní Afrika a podobně. Chcete-li si nejnovější aplikaci stáhnout z Obchodu Play, využít můžete odkaz níže.

Zdroj: fonearena.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim