reklama

Apple pracuje na vlastní fitness aplikaci

Apple pracuje na vlastní fitness aplikaci
2020-03-14T16:30:40+02:00
• 14. 3. 2020

Zdroj: Dotekomanie.cz

Zdá se, že americká společnost pracuje na nové fitness aplikaci pro iPhone, Apple Watch a Apple TV. Ta by měla být navržena tak, aby uživatelům umožňovala stahovat videa se sportovním průvodcem, který bude radit s cvičením.

Apple chystá fitness novinku

Aplikace se aktuálně nazývá Seymour, ovšem po vydání iOS 14 může mít jiný název – zřejmě Fit nebo Fitness. Novinka by se měla objevit ve všech mobilních systémech, tedy v iOS 14, watchOS 7, a dokonce i v tvOS 14. Zajímavostí je, že půjde o zcela samostatnou aplikaci, jež bude k dispozici vedle současné pod názvem Activity. 

Apple

Zdroj: MacRumors

Jak jsem již uvedl, tato fitness aplikace bude nabízet videa. Na základě těchto videí budou moci uživatelé cvičit. Veškerá data se samozřejmě budou synchronizovat s Apple Watch. K dispozici by měla být hned celá řada tréninků, takže si vybere začátečník, pokročilý a profesionál. 

Veškerá tato videa by měla být zcela zdarma, neboť Apple v současné době nenabízí žádnou aplikaci s in-app nákupy. Co se sportovních cviků týká, dočkat se máme například indoorového běhu, cyklistiky, veslování, protahování, základního tréninku, silového tréninku, venkovní chůze, tance a jógy. 

V současné chvíli více podrobností o připravované fitness aplikaci nemáme. S největší pravděpodobností se aplikace objeví už na podzim letošního roku v rámci iOS 14, watchOS 7 a tvOS 14.

Zdroj: macrumors.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat