reklama

AeroBook Pro nabízí 15,6palcový 4K displej sponzorovaný článek

AeroBook Pro nabízí 15,6palcový 4K displej [sponzorovaný článek]
2020-03-09T16:34:46+01:00
• 9. 3. 2020

Společnost CHUWI nedávno na trh uvedla cenově dostupný notebook AeroBook Pro, což je ve skutečnosti aktualizovaná verze AeroBook s lepší konfigurací. Právě tento model je nyní v prodeji, co nabízí?

Díky skvělé konfiguraci a slušné ceně se tento kousek může stát dalším králem cenově dostupných notebooků. Model AeroBook Pro je vybaven procesorem Intel i5 6287U, tak jako MacBook Pro. O dočasně spuštěné aplikace a dokumenty se stará 8 GB RAM. K dispozici je i vnitřní 256GB SSD. Zařízení je kromě toho vybaveno také 15,6palcovým 4K displejem. To vše za cenu 13 990 Kč.

AeroBook Pro: vylepšený výkon cenově dostupného notebooku

Umístěný procesor Intel i5 6287U může dosáhnout nejvyšší frekvence 3,5 GHz. Zařízení celkově vyhovuje kancelářské práci a hlavně zábavě. Na tomto kousku zvládnete také jednoduché grafické práce a editace videa. 

AeroBook Pro AeroBook Pro

Přítomná 8GB LPDDR4 RAM pak zajišťuje nižší spotřebu energie. Operační paměť je také efektivnější při každodenní práci a také zajišťuje bezproblémové používání systému. S 256GB vysokorychlostním SSD je pak rychlost čtení a zápisu třikrát rychlejší než u tradičního pevného disku. Aplikace se načtou takřka okamžitě. Velké 256GB úložiště uspokojí potřeby pro kancelářské práce a zábavy.

VynikajĂ­cĂ­ kvalita

Kromě aktualizovaného výkonu má AeroBook Pro další zajímavé parametry. Například 15,6palcový UHD 4K displej, který přináší přirozený a pohodlný vizuální zážitek. Dále také klávesnici v plné velikosti s tenkým rámečkem zaručující pohodlné psaní a jasnou zpětnou vazbu. S 38WH velkou baterií dokáže zařízení pracovat až devět hodin.

AeroBook Pro AeroBook Pro

Podtrženo a sečteno, za pár korun získáte AeroBook Pro s vynikající konfigurací, jako je Intel i5 6287U, 8 GB RAM a 256 GB SSD. Více informací o notebooku najdete na oficiálním webu ZDE.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim