reklama

AeroBook Pro nabízí 15,6palcový 4K displej sponzorovaný článek

AeroBook Pro nabízí 15,6palcový 4K displej [sponzorovaný článek]
2020-03-09T16:34:46+01:00
• 9. 3. 2020

Společnost CHUWI nedávno na trh uvedla cenově dostupný notebook AeroBook Pro, což je ve skutečnosti aktualizovaná verze AeroBook s lepší konfigurací. Právě tento model je nyní v prodeji, co nabízí?

Díky skvělé konfiguraci a slušné ceně se tento kousek může stát dalším králem cenově dostupných notebooků. Model AeroBook Pro je vybaven procesorem Intel i5 6287U, tak jako MacBook Pro. O dočasně spuštěné aplikace a dokumenty se stará 8 GB RAM. K dispozici je i vnitřní 256GB SSD. Zařízení je kromě toho vybaveno také 15,6palcovým 4K displejem. To vše za cenu 13 990 Kč.

AeroBook Pro: vylepšený výkon cenově dostupného notebooku

Umístěný procesor Intel i5 6287U může dosáhnout nejvyšší frekvence 3,5 GHz. Zařízení celkově vyhovuje kancelářské práci a hlavně zábavě. Na tomto kousku zvládnete také jednoduché grafické práce a editace videa. 

AeroBook Pro AeroBook Pro

Přítomná 8GB LPDDR4 RAM pak zajišťuje nižší spotřebu energie. Operační paměť je také efektivnější při každodenní práci a také zajišťuje bezproblémové používání systému. S 256GB vysokorychlostním SSD je pak rychlost čtení a zápisu třikrát rychlejší než u tradičního pevného disku. Aplikace se načtou takřka okamžitě. Velké 256GB úložiště uspokojí potřeby pro kancelářské práce a zábavy.

Vynikající kvalita

Kromě aktualizovaného výkonu má AeroBook Pro další zajímavé parametry. Například 15,6palcový UHD 4K displej, který přináší přirozený a pohodlný vizuální zážitek. Dále také klávesnici v plné velikosti s tenkým rámečkem zaručující pohodlné psaní a jasnou zpětnou vazbu. S 38WH velkou baterií dokáže zařízení pracovat až devět hodin.

AeroBook Pro AeroBook Pro

Podtrženo a sečteno, za pár korun získáte AeroBook Pro s vynikající konfigurací, jako je Intel i5 6287U, 8 GB RAM a 256 GB SSD. Více informací o notebooku najdete na oficiálním webu ZDE.

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Reklama

galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat