reklama

Xiaomi Router s extrémní rychlostí v akci! sponzorovaný článek

Xiaomi Router s extrémní rychlostí v akci! [sponzorovaný článek]
2020-02-05T13:57:06+02:00
• 5. 2. 2020
1

Xiaomi se nevěnuje jen mobilním telefonů, ale spoustě dalším elektronickým zařízením. Například vyrábí i skvělé a rychlé Wi-Fi routery. Nyní si jeden takový můžete pořídit díky slevě na Banggood jen za 1000 Kč, a to z původních 1500 Kč. Prodejce navíc garantuje dopravu zdarma.

Xiaomi Router: S námi ještě levněji

Díky rychlému exportu můžete zboží od čínského obchodníka získat nejen rychleji, ale také levněji, a to díky našemu slevovému kupónu. Máme pro vás takový slevový kupón, díky kterému vás nový router od Xiaomi vyjde na pouhých 1000 Kč. Tento router patří mezi zařízení, která vám zajistí rychlý přenos internetu pomocí Wi-Fi ve vaší domácnosti. K síti se může připojit až 126 zařízení, takže pokud máte chytrou domácnost, tento router se vám bude hodit.

Xiaomi Router

Díky profesionálnímu zabezpečení od Xiaomi se nemusíte bát, že by se do vašeho routeru nabourala získával údaje o uživatelích. Navíc zvládá i 5GHz frekvenci, takže „pofrčíte“ na rychlém internetu. A díky speciálním anténám na Xiaomi Routeru se signál dostane po celém domě, takže dosah budete mít zabezpečený skvěle. Při nainstalování skvělé aplikace od Xiaomi získáte možnost ovládat svůj router pomocí telefonu a taktéž si budete moci nastavit notifikace, pokud se někdo připojí k vaší Wi-Fi síti.

SlevovĂ˝ kupĂłn

Díky 802.11ac duálnímu bandu získáte největší možný datový tok, což je 1733 Mbps, což je skoro 4x větší hodnota, než nabízí jakýkoli jiný router v této cenové hladině. Díky obchodu Banggood si můžete Xiaomi Router zakoupit za nejnižší cenu na trhu, a to za pouhých 1000 Kč. Stačí při nákupu použít náš kupón BGDM52879. A pozor, nyní už je dostupných jen 300 kusů. Produkt můžete zakoupit ZDE.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Jaroslav Caha

6. 2. 2020, 10:34

Funguje perfektně, nastavení přes aplikaci v angličtině, ale ne vše funguje. Nastavení přes webové rozhraní pouze v čínštině. Ale přes Google překladač a foťák v mobilu to jde. Angličtina dohrát nejde. 5GHz je fakt silná a jde i přes zdi.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim