reklama

Xiaomi Mi Band 4 a TOP bezdrátová sluchátka v akci! sponzorovaný článek

Xiaomi Mi Band 4 a TOP bezdrátová sluchátka v akci! [sponzorovaný článek]
2020-02-20T17:57:04+02:00
• 20. 2. 2020
2

Xiaomi Mi Band 4 za nízkou cenu!

Hlavní odlišností oproti modelu Xiaomi Mi Band 3 je zejména displej. Nyní jsme se u Xiaomi Mi Band 4 dočkali barevného OLED panelu, ten je samozřejmě dotykový. Xiaomi si přichystalo přes 70 různých ciferníků. Samozřejmě nelze zapomínat, že se stále jedná o fitness náramek než o hodinky. Ovšem i přesto je možné na náramku přijímat notifikace z aplikací a z hovorů. Samozřejmostí je měřič tepu, a sportovní funkce pro měření vaší fyzické aktivity a spánku.

Xiaomi Mi Band 4 Xiaomi Mi Band 4

Byly představeny dvě verze, kde jedna navíc obsahuje NFC technologii. To se odrazilo na hmotnosti i výdrži baterie. Pokud se obejdete bez NFC, můžete mít náramek s výdrží 20 dnů na jedno nabití. S NFC se budete muset spokojit s délkou 15 dnů. Zařízení je opět voděodolné a oproti předchozí verzi nabízí vyšší ochranu před vodou.

Specifikace:

  • displej: 0,95 palců, 120 x 240 pixelů, AMOLED, 400 nitů, 2.5D
  • senzor srdečního tepu
  • mikrofon (jen NFC verze)
  • akcelerometr, gyroskop, monitor nošení
  • 22,1 gramů / 22,2 gramů (NFC)
  • 5ATM
  • Bluetooth 5.0 LE, NFC
  • baterie: 135 mAh / 125 mAh (NFC)

Originální Xiaomi Mi Band 4 na českých e-shopech seženete od 1 299 Kč. U internetového obchodu Banggood je však po dobu prvního týdne jen za 626 Kč (z původních 1 074 Kč). Pokud ale zadáte náš kupón BGHU582, zaplatíte jen 524 Kč!  Ale pospěšte si, skladové zásoby rychle mizí a platnost slevy je závislá na tom, jak rychle svou objednávku stihnete dokončit.

KUPUJTE ZDE

Xiaomi Redmi AirDots a jejich vlastnosti

Xiaomi na své konferenci odhalilo nová sluchátka pod názvem  Redmi AirDots. Pojďme si tedy sluchátka podrobněji představit. 

Každé sluchátko váží zhruba 4,2 gramů, přičemž jejich celková velikost činí 7,2 mm. Sluchátka jsou mimo jiné dodávána také se speciálním dobíjecím krytem, tak jako nabízí AirPods od Applu. Nicméně, na levé straně sluchátka se nachází dotyková část, díky které můžete ovládat hudební přehrávač, přijímat hovory a vyvolat chytrého asistenta.

Xiaomi Redmi AirDots Xiaomi Redmi AirDots

Originální Xiaomi Redmi AirDots na českých e-shopech v současné chvíli neseženete. U internetového obchodu Banggood je však po dobu prvního týdne jen za 569 Kč. Pokud ale zadáte náš kupón BGRMAIRCF, zaplatíte jen 364 Kč! Ale pospěšte si, skladové zásoby rychle mizí a platnost nízké ceny je závislá na tom, jak rychle svou objednávku stihnete dokončit.

KUPUJTE ZDE

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

David Krajčovič

25. 2. 2020, 16:31

Zdravím,
Ať koukám jak koukám, tak AirDots až taková novinka nejsou, když už je lidé recenzují od loňského listopadu. A nejsou to moc pozitivní recenze.
A za kupónem sníženou cenu je jich plný i AliExpress, tak trochu začínám pochybovat o jejich kvalitách.
Nebo mi něco uniklo?

Petr Bialoň

22. 2. 2020, 21:28

Děkuji za info snad přijdou a neposlal sem 400 nekomu do honkongu .

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim