reklama

Gmail pro iOS podporuje nativní aplikaci Files

Gmail pro iOS podporuje nativní aplikaci Files
2020-02-15T15:00:45+01:00
• 15. 2. 2020

Na trhu se najde hned celá řada iOS uživatelů, která je nespokojena se změnami v aplikaci Mail, které se objevily s příchodem iOS 13. Z tohoto důvodu se někteří obrací na aplikace a služby třetích stran, které mnohdy touhy uživatele náramně nahradí. Uživatelé samozřejmě nejčastěji sáhnout po aplikaci Gmail. 

Gmail konečně kamarádí s Files

Právě Google dnes oznámil, že jeho mobilní aplikace Gmail pro iOS bude velmi brzy spolupracovat s nativní aplikací Files. Díky tomu bude uživatel schopen prohlížet a nahrávat přílohy. Jednoduše bude stačit klepnout na ikonu sponky v pravém horním rohu, konkrétně vedle tlačítka pro odeslání. Následně se objeví šedý list, kde jsou možnosti Google Pay, Drive, Camera Roll. Nově ale přibyla ikona pro okamžité otevření nativního souboru v aplikaci Files. 

Gmail

Gmail funkci používá na stejném principu, jako hromada jiných aplikací. Tudíž je možné v nativním Files vyhledávat, vybírat a nahrávat dokumenty. Tato novinka bude k dispozici všem uživatelům, a to v následujících dvou týdnech. V současné chvíli není jasné, zda se bude jednat o klasickou aktualizaci, anebo pouze o změnu na serverech Googlu. Nicméně, musíme Google za tuto inovativní novinku pochválit, protože přesně tato podpora v aplikaci chyběla. Díky tomu bude práce na iPadu a iPhonu opět o něco efektivnější a rychlejší. 

Zdroj: 9to5google.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim