reklama

Apple Music nabídne nové uživatelské rozhraní

Apple Music nabídne nové uživatelské rozhraní
2020-02-20T15:00:14+02:00
• 20. 2. 2020

Zdroj: MacRumors

Hudební streamovací služba Apple Music si pro své uživatele připravila nové uživatelské rozhraní. Nové UI je možné nalézt konkrétně u alternativních alb. V praxi to tak znamená, že uživatelé nyní mohou jednodušeji zjistit, zda k poslouchanému albu existují i nějaké zajímavé alternativy. Zpravidla se jedná o explicitní texty, remasterované verze, remixy a podobně. 

Apple Music bude mít vylepšené UI

Tímto způsobem se Apple snaží předejít situaci, kdy posluchač má ve své knihovně jedno album hned několikrát kvůli různým verzím. Uživatelské rozhraní má za úkol tyto knihovny udělat přehlednějšími. Aktualizace se právě zavádí a proces rozšíření je velice pomalý, takže může chvíli zabrat, než se objeví i ve vašem iOS zařízení. 

Apple Music

Chcete-li zjistit, zda má vámi přehrávané album i jiné verze, stačí se podívat do sekce s alby. V přehrávaném albu tak přejděte do spodní části aplikace, kde byste alternativní alba měli najít. Na tato alba můžete ale také narazit v sekci Friends Mix, tedy v seznamu skladeb, které vaši přátelé poslouchají. 

Apple již dříve podobné tiché změny připravil. Kromě toho jsme se tento týden dočkali také nového seznamu skladeb Replay 2020. Ten bude aktualizován každý týden a uživatelé zde najdou své nejoblíbenější / nejpřehrávanější skladby. Jak bylo již v textu uvedeno, společnost nové UI pomalu a jistě rozšiřuje. Pokud nové rozhraní u sebe nevidíte, budete si muset ještě chvíli počkat.

Zdroj: macrumors.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim