reklama

Aplikace Google Překladač získává tmavý vzhled

Aplikace Google Překladač získává tmavý vzhled
2020-02-06T08:00:40+02:00
• 6. 2. 2020
1

Ačkoliv se spekulovalo, že Google chce stihnout nabídnout tmavý režim u všech svých aplikací a služeb před vydáním Androidu 10, tak se tak nestalo. Stále zde máme některé aplikace, které teprve čekají na implementaci. Nyní jsme se ale dočkali u aplikací Google Překladač pro Android a iOS.

Google Překladač v tmavém

Google vydal nové verze pro iOS a Android, které přinášejí tmavou podobu aplikace. V případě majitelů iPhonů se dočkali všichni uživatelé, ale u Androidu asi dochází k pomalejšímu šíření. Ačkoliv by měla být nová podoba dostupná ve verzi 65, tak ani po nainstalování se nám nenabídl Google Překladač v tmavém. Zřejmě Google následně provede spuštění tmavého vzhledu vzdáleně ze svých serverů.

Jen několik uživatelů na Androidu má k dispozici novou podobu, ale nevíme, jestli je zde dostupný manuální přepínač, nebo se aplikace řídí systémovým nastavením. Jak můžete vidět na snímcích obrazovek výše, iOS a Android verze se liší. Nejen volbou barev ale také rozložením toho, co má být tmavé. Na iOS je například název aplikace tmavý. V případě Androidu na druhou stranu došlo na použití světlejší šedé.

Nyní si tedy musíme počkat na kompletní rozšíření novinky, ale je otázkou, jestli bude podobná změna dostupná i ve webovém rozhraní. Zatím ale nejsou k dispozici jakékoliv náznaky.

logo-app Překladač Google Google Inc. Zdarma ANDROID logo-app Google Translate Developer Zdarma iOS

Zdroj: 9to5google.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Erik Bezeréti

VIP 7. 2. 2020, 9:17

Dneska jsem přes Google Play aktualizoval na verzi 6.5 a taky tmavý vzhled (nebo přepínač) nikde.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim