reklama

XIDU Philbook Pro – nejlepší notebook nejen pro studenty sponzorovaný článek

XIDU Philbook Pro – nejlepší notebook nejen pro studenty [sponzorovaný článek]
2020-01-28T19:02:42+02:00
• 28. 1. 2020

Máme pro vás skvělou zprávu! XIDU, inovativní společnost udělala velký krok na trhu s notebooky a tablety. Nabízí totiž cenově dostupné, vysoce kvalitní počítače s důrazem na notebooky s dotykovou obrazovkou. Nyní se rozhodla nabídnout velkou slevu v rámci své akce Back to school. Od 28. ledna do 2. února tak máte obrovskou příležitost získat notebooky za nejnižší ceny.

XIDU Philbook Pro: nejlepší stroj pro studenty

Pokud se letos chystáte do školy, anebo na ní již jste, pravděpodobně se poohlížíte po novém zařízení, které by vám ulehčilo práci během studia. Právě výběr nového notebooku může být někdy oříšek, navíc studenty často omezují finance. Proto bychom vám rádi představili jednu z možností v podobě XIDU Philbook Pro. 

Ať už jdete na vysokou školu, studujete doma nebo cokoli mezi tím, XIDU Philbook Pro je nejlepším studentským notebookem. Má úžasné funkce a parametry, které ke své činnosti potřebujete, a to za lidovou cenu. 

XIDU Philbook Pro XIDU Philbook Pro

V tomto případě tedy jde o přenosný notebook s dotykovým displejem. Ten nabízí IPS displej s rozlišením 2 560 x 1 440 pixelů. 2K rozlišení na displeji o velikosti 11,6” znamená vyšší ppi a neuvěřitelnou čistotu displeje. Takové rozlišení není ideální pouze pro jednotlivce, kteří pracují s fotografiemi či videonahrávkami, ale také pro hráče. Je třeba si uvědomit, že IPS panel je dodáván společností Sharp, což už určitá záruka kvality je. Když je řeč o designu, nemůžeme přehlídnout 360stupňový displej, který pak lze použít jako tablet.

XIDU Philbook Pro XIDU Philbook Pro

Konstrukce je pak vyrobena z hliníkové slitiny. Díky univerzálnosti můžete notebook využívat jako tablet i počítač. Elegantní kovové tělo je tenké pouze 1,5 cm a váží jen 1,1 kg. Srdcem celého notebooku je procesor Intel J3355 Quad Core 2.0 GHz. O dočasně spuštěné aplikace a dokumenty se pak stará operační paměť s kapacitou 6 GB. K dispozici je také 128GB SSD či operační systém Windows 10. 

Proč je ideální pro studenty?

Odpověď je docela jednoduchá: XIDU Philbook Pro je rychlý, přenosný, elegantní, atraktivní, cenově dostupný a má fantastickou výdrž baterie. Notebook je opravdu jednou z nejlepších voleb pro studenty, kteří chtějí být při studiu úspěšní. Navíc je notebook pro studenty nesmírně cenově dostupný a může plně uspokojit všechny požadavky.

Nenechte si tedy ujít nejlepší notebook v XIDU Store během akce Back to school! Získat můžete 30% slevu! Čím více kupujete, tím více slev získáte. Nemůžeme ale zapomenout zmínit ani Aliexpress, kde si můžete XIDU Philbook Pro zakoupit. Kupujte ZDE

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim