reklama

Xiaomi představilo hodinky Children Learning Watch 4Pro

Xiaomi představilo hodinky Children Learning Watch 4Pro
2020-01-09T19:30:45+02:00
• 9. 1. 2020

Čínská společnost Xiaomi na právě probíhající konferenci CES 2020 rozšířila své portfolio nositelných zařízení. Přesněji se jedná o nové chytré hodinky Children Learning Watch 4Pro. 

Children Learning Watch 4Pro hlavně pro děti

Nové hodinky nenabízí ani zdaleka okouzlující konstrukční zpracování. Children Learning Watch 4Pro jsou totiž vybaveny poměrně objemnou konstrukcí, přičemž její kus ještě lehce vyčnívá na svém konci. Na druhou stranu se díky tomu výrobci podařilo implementovat velký akumulátor s kapacitou 920 mAh a dva fotoaparáty.

Jeden fotoaparát nabízí 5 Mpx s clonou f / 2,4 a druhý 8 Mpx s clonou f / 2,2 s technologií „T-LENS ultra fast focusing“. O dočasně spuštěné aplikace a dokumenty se v tomto případě stará operační paměť s kapacitou 1 GB. Nachází se zde také 8GB vnitřní úložiště pro ukládání soukromých dat, 4G LTE modem, NFC a GPS. Srdcem hodinek je pak procesor Snapdragon Wear 2500. 

Chytré hodinky jsou vybaveny operačním systémem Android 8.1 a speciálně navrženou nadstavbou, která se má líbit hlavně dětem. Pokud jde ale o skutečné vlastnosti, Meitu Children Learning Watch 4Pro nabízí desetinásobný AI polohovací systém pro větší přesnost a neuvěřitelných 24 různých možností sledování, což ocení hlavně rodiče. Dva fotoaparáty pak lze použít pro zajištění lepšího videa, například během videohovoru s rodiči. 

Hodinky nabízí Xiaomi Voice Assistant a Ai strojové učení. Právě tyto dvě funkce výrazně vylepšují vestavěné nástroje pro výuku angličtiny. K dispozici jsou také zábavné a matematické aplikace. Hodinky jsou vybaveny 1,78palcovým displejem s ochranou Gorilla Glass 3.

Meitu Children Learning Watch 4Pro budou na trhu v modré a růžové variantě. Pořídit si jej budete moci za zhruba 4 366 Kč bez DPH. Na trh by se měly hodinky dostavit již brzy.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim