reklama

Vivo plánuje 3. generaci iQOO

Vivo plánuje 3. generaci iQOO
2020-01-26T11:30:36+01:00
• 26. 1. 2020

Herní průmysl s chytrými telefony hodlá podpořit společnost Vivo, která s největší pravděpodobností finišuje práce na další novince v rámci své druhé značky iQOO. Kromě toho, že telefon byl nedávno odhalen u certifikačního úřadu CCC z Číny, tak čerstvé informace přináší populární zdroj ze sociální sítě Sina Weibo. Zařízení je momentálně ukryto pod kódovým označení V1955A a v konečném výsledku dorazí pod názvem iQOO 3.

Pár vrásek najdete

Přední část má zabrat 6,44palcový OLED displej od Samsungu s FullHD+ rozlišením, který bohužel nabídne jen 60Hz obnovovací frekvenci. Proděravěný otvor v pravém horním rohu vyplní zatím blíže nespecifikovaná kamerka. Hlavní výkon dodá čipová sada Snapdragon 865 od Qualcommu zaměřená také na síťovou technologii 5G nebo umělou inteligenci. Výdrž bude údajně řídit 4 410mAh baterie s podporou rychlého nabíjení (55 W).

Zezadu nepůjde přehlédnout rovnou čtveřici fotoaparátů, kde hlavní objektiv získá maximální rozlišení 48 megapixelů a všechny snímače budou soustředěny do levého horního rohu. Čínský výrobce sice chce soupeřit s chystaným Black Shark 3 a Red Magic 5G, ale oba konkurenti například získají o třídu lepší displej. Bližší podrobnosti týkající se iQOO 3 mohou vyplouvat na povrch v nejbližších týdnech.

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim