reklama

Sennheiser představil sluchátka HD 450BT, jsou moderní a jdou s dobou

Sennheiser představil sluchátka HD 450BT, jsou moderní a jdou s dobou
2020-01-24T17:04:41+02:00
• 25. 1. 2020
1

Novinka jménem Sennheiser HD 450BT nabídne dle slov výrobce perfektní zvuk, a to za výhodnou cenu, cenově tak spadají do střední třídy. Kromě skvělého audio projevu se nabídnou výdrž do 30 hodin na na jedno nabití a nechybí ani rychlé dobíjení prostřednictvím konektoru USB-C, což jde o poměrně průkopnický počin, jelikož mnoho výrobců sluchátek stále používá zastaralý micro-USB port. Sluchátka též nabízí vysoký frekvenční rozsah mezi 18 Hz – 22 kHz.

Sennheiser HD 450BT

O přenos audia z jakéhokoliv zdroje se zasluhuje technologie Bluetooth 5.0 včetně kodeků AAC, AptX a AptX Low Latency. Poslední jmenovaný kodek navíc zajišťuje synchronizaci obrazu a zvuku při sledování videí a hraní her. Na sluchátkách nechybí dedikované tlačítko pro aktivaci hlasových asistentů Siri a Google Assistant. Sennheiser HD 450BT mají potlačování okolního hluku, které tato firma nazývá Noise Guard.

Sennheiser HD 450BT

Díky aplikaci Smart Control App lze snadno aktivovat režim pro poslech podcastů, audio knih a dalšího obsahu, při jehož poslechu uživatelé ocení především srozumitelnost
středního pásma. V aplikaci je přítomen i ekvalizér, který umožňuje doladit zvukový projev sluchátek přesně dle vkusu posluchače a vytvořit předvolby pro různé hudební styly.

Sennheiser HD 450BT

Sluchátka Sennheiser HD 450BT jsou již dostupné ke koupi a jejich cena je 4 650 Kč.

reklama
reklama

Karel Čapka

Absolvent mediálních studií a žurnalistiky. Zajímám se o moderní technologie, sociální sítě a mám rád focení. Vždy si najdu chvilku na čtení a baví mě učit se novým věcem. Zajímají mě moderní dějiny, politika, geografie, Formule 1 a vlastně ode všeho něco.

Komentáře

Richard Fabián

27. 1. 2020, 7:48

Moderní budou až se naučí dělat názvy, které si lidi zapamatujou. „HD 450BT“ není nic co by stálo za zmínku

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim