reklama

Oppo Enco Free – silná konkurence pro AirPods

Oppo Enco Free – silná konkurence pro AirPods
2020-01-01T11:44:08+02:00
• 1. 1. 2020

Společnost Oppo se oficiálně pochlubila novými sluchátky s názvem Enco Free. Ty sice na první pohled vypadají jako bezdrátové sluchátka AirPods od kalifornského Applu, ale nejen množstvím funkcí a konečnou prodejní cenou má navrch novinka od čínského výrobce. Prodej dvou variant odstartuje začátkem roku 2020 s tím, že třetí verze v atraktivní růžové dorazí až v polovině února na den svatého Valentýna.

Více než den poslechu

Nabíjecí pouzdro má v čele jeden LED indikátor, vyobrazenou značku firmy, USB-C port pro dobíjení a tlačítko ke spárování. Po prvním spárování se sluchátka okamžitě připojí po otevření pouzdra. Uvnitř krabičky je ukryta 410mAh baterie a ve spojení s 31mAh bateriemi ve sluchátkách vydrží 15 hodin telefonování nebo 25 hodin poslechu hudby při 50% hlasitosti. Bez pouzdra lze 3 hodiny volat a 5 hodin poslouchat hudbu.

O velmi kvalitní zvukový výstup se stará funkce redukce šumu nebo dvojitý magnetický obvod. Z vlastností můžeme zmínit frekvenční rozsah v rozmezí 16 Hz – 20 kHz, minimální latenci 120 ms či certifikaci odolnosti IPX4. Podpora technologie Bluetooth 5.0 zajišťuje max. dosah 10 metrů. Nechybí také gesta pro úpravu hlasitosti, ovládání hudebního přehrávače a přijímání hovorů. Navíc Oppo přibaluje tři velikosti silikonových hrotů na co nejpohodlnější nošení. První prodejci zahájí prodej od 31. prosince za líbivou cenu v přepočtu 2 274 Kč.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim