reklama

Noise Shots Neo TWS vydrží až 18 hodin poslechu

Noise Shots Neo TWS vydrží až 18 hodin poslechu
2020-01-26T18:04:40+02:00
• 27. 1. 2020
2

Výdrž u bezdrátových sluchátek je jedním z nejdůležitějších aspektů při výběru, což si uvědomuje i firma Noise, která oficiálně představuje nová sluchátka s vynikajícím poměrem výdrž versus prodejní cena. Novinka byla pojmenována Shots Neo TWS a běžnému uživateli by neměla chybět žádná funkcionalita. Ke všemu se výrobce dokonce nedržel jen jednoho barevného provedení oproti převážné většině konkurence.

Cena odpovídá kvalitě

Co se týče designového zpracování, tak sluchátka včetně nabíjecího pouzdra mají lesklý povrch, a ten může být poměrně náchylný k ulpívání otisků prstů. Dále bílé provedení (Icy White) dostalo bílé špunty ze silikonu, zatímco černá varianta (Jet Black) získala stříbrné silikonové špunty.

Uvnitř každého sluchátka je 9mm ovladač, který se bezdrátové páruje k zařízení pomocí funkce Bluetooth v novější verzi 5.0. Dotykové plošky dovolují ovládat hlasitost, hovory nebo hudební přehrávač. Navíc nechybí ani odolnost vůči potu/slabému dešti (IPX5), podpora virtuální asistentky Siri a Google Assistant.

Samotná sluchátka vydrží až 6 hodin poslechu či až 18 hodin ve spojení s nabíjecím pouzdrem s 400mAh baterií a vstupem pro microUSB kabel. Nakonec prodejní cena byla stavena na úchvatných 35 dolarů (tj. cca 798 Kč).

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

David Precechtel

28. 1. 2020, 0:52
Android aplikace

Neni dulezity, jak hrajou. Hlavne, ze maji 9mm ovladac :))

Ivan Šuhajda

27. 1. 2020, 12:36
Android aplikace

A jak hrajou?

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim