reklama

HeroBook Pro nyní v akci za 5 676 Kč! sponzorovaný článek

HeroBook Pro nyní v akci za 5 676 Kč! [sponzorovaný článek]
2020-01-30T11:29:48+02:00
• 30. 1. 2020

Společnost CHUWI nedávno na trh uvedla cenově dostupný notebook HeroBook Pro, což je ve skutečnosti aktualizovaná verze HeroBook s lepší konfigurací. Právě tento model je nyní v prodeji, co nabízí?

Díky skvělé konfiguraci a slušné ceně se tento kousek může stát dalším králem cenově dostupných notebooků. Model HeroBook Pro je vybaven procesorem Intel N400. O dočasně spuštěné aplikace a dokumenty se stará 8 GB RAM. K dispozici je i vnitřní 256GB SSD. Zařízení je kromě toho vybaveno také 14,1palcovým IPS displejem. To vše za cenu 249 dolarů, tj. cca 5 676 Kč.

HeroBook Pro: vylepšený výkon cenově dostupného notebooku

Umístěný procesor Intel N4000 může dosáhnout nejvyšší frekvence 2,6 GHz. Zařízení celkově vyhovuje kancelářské práci a hlavně zábavě. Na tomto kousku zvládnete také jednoduché grafické práce a editace videa. 

HeroBook Pro HeroBook Pro

Přítomná 8GB LPDDR4 RAM pak zajišťuje nižší spotřebu energie. Operační paměť je také efektivnější při každodenní práci a také zajišťuje bezproblémové používání systému. S 256GB vysokorychlostním SSD je pak rychlost čtení a zápisu třikrát rychlejší než u tradičního pevného disku. Aplikace se načtou takřka okamžitě. Velké 256GB úložiště uspokojí potřeby pro kancelářské práce a zábavy.

VynikajĂ­cĂ­ kvalita

Kromě aktualizovaného výkonu má HeroBook Pro další zajímavé parametry. Například 14,1palcový IPS FHD displej, který přináší přirozený a pohodlný vizuální zážitek. Dále také klávesnici v plné velikosti s tenkým rámečkem zaručující pohodlné psaní a jasnou zpětnou vazbu. S 38WH velkou baterií dokáže zařízení pracovat až devět hodin.

 HeroBook Pro

Podtrženo a sečteno, za pár korun získáte HeroBook Pro s vynikající konfigurací, jako je Intel N4000, 8 GB RAM a 256 GB SSD. Více informací o notebooku najdete na oficiálním webu ZDE.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim