reklama

Apple nabízí dvě nová pouzdra a reproduktor Sonos One SL

Apple nabízí dvě nová pouzdra a reproduktor Sonos One SL
2020-01-01T18:00:09+02:00
• 1. 1. 2020

Společnost Apple v posledních několika dnech aktualizovala svůj internetový obchod Apple Store, ve kterém se objevily zbrusu nové produkty. Jedná se především o pouzdra pro nedávno uvedena bezdrátová sluchátka AirPods Pro a bezdrátový reproduktor Sonos One SL. 

Apple nabízí dvě nová pouzdra

Apple nově nabízí pouzdro Incase AirPods Pro vyrobené z proprietárního materiálu Woolenex společnosti Incase. Apple si za toto pouzdro účtuje 739 Kč vč. DPH. 

Apple ale také prodává nové vodotěsné pouzdro Catalyst, které je taktéž určené pro AirPods Pro. Cena rovněž činí 739 Kč vč. DPH a k dispozici je v černé barvě. První uvedené pouzdro bude k dispozici v první polovině ledna roku 2020, zatímco Catalyst pouzdro se k zákazníkům dostaví na konci ledna. 

Kromě těchto dvou nových pouzder, Apple nově nabízí bezdrátový reproduktor Sonos One SL. Apple předtím spolupracoval se společností Sonos a nabídl několik produktů ve svém online Apple Store, ovšem doposud nebyl žádný reproduktor na skladě tak dlouho, jako právě Sonos One SL. 

Bezdrátový reproduktor Sonos One SL je vybaven podporou AirPlay 2, což mu umožňuje pracovat společně s dalšími reproduktory, jako je HomePod. Apple tento reproduktor prodává za 4 137 Kč bez DPH. 

Zdroj: macrumors.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim