reklama

Anker představil první „Made for iPhone“ příslušenství

Anker představil první „Made for iPhone“ příslušenství
2020-01-01T19:30:13+02:00
• 1. 1. 2020

Společnost Anker představila novou přisvětlovací LED diodu, jako příslušenství Made for iPhone (MFi). Jedná se o speciální příslušenství, které je navrženo jen pro iPhone 11, iPhone 11 Pro a iPhone 11 Pro Max. Příslušenství se samozřejmě k telefonu připojuje prostřednictvím Lightning portu. 

Anker nabídne externí přisvětlovací LED diodu

Přestože odkaz na produkt není ještě k dispozici, zahraniční média tvrdí, že nové příslušenství bude v prodeji příští měsíc za 49,99 dolarů, tj. zhruba 1 148 Kč bez DPH. Nová LED „žárovka“ bude rozpoznáno novými iPhony a lze jej spustit pomocí výchozí aplikace Fotoaparát a aplikací třetích stran. Na jedno nabití dioda vydrží zhruba 10 000 snímků. 

Ve srovnání s vestavěným bleskem dokáže tento kousek až dvojnásobného dosahu a čtyřnásobného jasu. Nová přisvětlovací LED dioda je prvním příslušenstvím společnosti Anker, které je označeno jako Made for iPhone. 

Zajímavostí je, že se nejedná o jedinou externí přisvětlovací LED diodu pro iPhone. V minulosti se na trhu objevilo hned několik podobných produktů, ovšem až Anker se dočkal oficiální certifikace Made for iPhone (MFi). 

Zdroj: macrumors.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim