reklama

Xiaomi láká na Smart Display Speaker Pro 8

Xiaomi láká na Smart Display Speaker Pro 8
2019-12-14T19:30:17+02:00
• 14. 12. 2019

Společnost Xiaomi reaguje zveřejněním prvního marketingového plakátu na čerstvý únik dvou snímků připravovaného doplňku do chytré domácnosti, které byly k dispozici pouze několik málo hodin. V dnešním případě se tedy jedná o chytrý displej pro každodenní použití a bude přímou konkurencí pro zařízení Echo Show od Amazonu nebo Home Hub od Googlu. Zařízení v konečném výsledku ponese oficiální název Smart Display Pro 8.

Cena velkým lákadlem

Vpředu nepřehlédnete 8palcový displej s přední kamerkou, přes kterou bude určitě možné uskutečňovat video hovory. Za ním je k vidění výrazný reproduktor. Kvalitnímu zvukovému výstupu přispěje vícekanálový formát zvuku DTS, výkonný zesilovač od Texas Instruments či zesilovač basů. Prodejní balení přímo hovoří o tom, že vycházející zvuk dosáhne do každého koutu v místnosti.

Rozhodně nesmí chybět ani virtuální asistent XiaoAI z vlastní dílny. Zařízení má nyní za sebou certifikační proces u úřadu CCC, kde musí projít testováním každý produkt dovážený nebo prodávaný v Číně. Na prodejní pulty s největší pravděpodobností dorazí jen jedno barevné provedení (bílé) za velmi atraktivní cenu v přepočtu 1 970 Kč. Nejbližší dny nepochybně přinesou bližší podrobnost týkající se této novinky.

Zdroj: gizmochina.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat