reklama

Motorola chystá model Moto G8 Power

Motorola chystá model Moto G8 Power
2019-12-14T18:00:05+02:00
• 14. 12. 2019

Vládní organizace FCC ze Spojených států se postarala o únik prvních informací, které pomalu přibližují chystaný model s názvem G8 Power od společnosti Motorola. Ten se momentálně ukrývá pod kódovým označením XT2041-1. Novinka v produktové nabídce nebude mít daleko od posledního přírůstku G8 Plus z října letošního roku, jehož prodej na českém trhu odstartoval teprve začátkem minulého měsíce.

Stále slušný střed

Podle zahraničních zdrojů by měl získat displej o úhlopříčce kolem 6,3 palce vsazený do konstrukce s rozměry 157,9 x 75,8 mm (V x Š). Hlavní slovo v hardwarové části údajně dostane osmijádrový procesor Snapdragon 665 od Qualcommu a grafický čip Adreno 610. Celkovou výdrž bude řídit baterie s kapacitou článku 5 000 mAh, která má alespoň podporovat technologii rychlého 15W nabíjení.

Uživatelským rozhraním doprovodí operační systém Android v poslední dostupné verzi 10. Následně můžeme vyhlížet například snímač otisků prstů v zadní části nebo až tři senzory u hlavního fotoaparátu. Tělo vyrobí z odolnějšího plastu a ještě ke všemu bude odolné vůči stříkající vodě. Nakonec k odhalení možná dojde do jednoho měsíce, neboť výrobce nemá jediný důvod protahovat oficiální představení.

Zdroj: fonearena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim