reklama

Motorola chystá model Moto G8 Power

Motorola chystá model Moto G8 Power
2019-12-14T18:00:05+01:00
• 14. 12. 2019

Vládní organizace FCC ze Spojených států se postarala o únik prvních informací, které pomalu přibližují chystaný model s názvem G8 Power od společnosti Motorola. Ten se momentálně ukrývá pod kódovým označením XT2041-1. Novinka v produktové nabídce nebude mít daleko od posledního přírůstku G8 Plus z října letošního roku, jehož prodej na českém trhu odstartoval teprve začátkem minulého měsíce.

Stále slušný střed

Podle zahraničních zdrojů by měl získat displej o úhlopříčce kolem 6,3 palce vsazený do konstrukce s rozměry 157,9 x 75,8 mm (V x Š). Hlavní slovo v hardwarové části údajně dostane osmijádrový procesor Snapdragon 665 od Qualcommu a grafický čip Adreno 610. Celkovou výdrž bude řídit baterie s kapacitou článku 5 000 mAh, která má alespoň podporovat technologii rychlého 15W nabíjení.

Uživatelským rozhraním doprovodí operační systém Android v poslední dostupné verzi 10. Následně můžeme vyhlížet například snímač otisků prstů v zadní části nebo až tři senzory u hlavního fotoaparátu. Tělo vyrobí z odolnějšího plastu a ještě ke všemu bude odolné vůči stříkající vodě. Nakonec k odhalení možná dojde do jednoho měsíce, neboť výrobce nemá jediný důvod protahovat oficiální představení.

Zdroj: fonearena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim