Oppo brzy přinese modely A91 a A8

Oppo brzy přinese modely A91 a A8
2019-12-14T19:42:47+02:00
• 15. 12. 2019

Grafika: Oppo

Na širokou veřejnost uniká obsáhlá fotografie zobrazující nejen mobilní novinky od společnosti Oppo, které se mohou do oficiálního prodeje dostat v nejbližším období. Vůbec poprvé slyšíme o modelech nesoucí označení A91 a A8. Očekávané zařízení s názvem Reno 3 je také součástí snímku, přičemž se tímto potvrzuje alespoň jeho skutečná podoba. Čínský výrobce přinese všechno najednou asi ještě koncem tohoto měsíce během vánočních svátků.

Displej středem pozornosti

Mnoho rozdílů sice mezi Oppo A91 a A8 nenajdete, ale model A91 bude přeci jen o něco lepším zástupcem v portfoliu. U něj se objeví 8GB operační paměť RAM po boku 128GB interní úložiště. Baterii půjde nabíti rychleji za pomoci vlastní technologie VOOC 3.0 (20 W). Zadní část zaberou celkem čtyři objektivy fotoaparátu a hlavní snímač nabídne maximální rozlišení 48 megapixelů.

Druhý zástupce A8 obdrží 6,5palcový displej, pod který nasadí interní úložiště s kapacitou 128 GB a baterii o velikosti článku 4 230 mAh. V tomto případě záda ponesou pouze tři senzory fotoaparátu bez zatím dalšího upřesnění. Dále oba telefony získají velmi malý výřez pro přední kamerku ve tvaru padající kapky. Firma Oppo by měla mít naplánovanou tiskovou konferenci na čtvrtek 26. prosince.

Zdroj: gsmarena.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat