reklama

Redmi oznamuje reproduktor XiaoAI Speaker Play

Redmi oznamuje reproduktor XiaoAI Speaker Play
2019-12-14T19:43:00+01:00
• 15. 12. 2019

Společnost Xiaomi pod svojí druhou značkou Redmi zařadila do oficiálního prodeje velmi pozoruhodné zařízení, které s největší pravděpodobností bude mít velký úspěch díky rekordně nízké cenovce. Čínský výrobce totiž začíná na trh dodávat chytrý reproduktor s názvem XiaoAI Speaker Play za prodejní cenu v přepočtu 260 Kč a rozhodně se nejedná o obyčejnou přenosnou reprosoustavu, protože získal několik užitečných funkcí k dobru.

Uspokojí každého

Uvnitř kompaktní krabičky je jeden reproduktor s výkonem 5 Wattů, který údajně vydává velmi kvalitní zvuk. Ovládání hlasem je podpořeno virtuálním asistentem XiaoAI poprvé ve třetí generaci a s ním také přichází první mužský hlas. Nová technologie poslouchá zvuk uživatelů a postupem času dokáže lépe reagovat na hlasové povely.

Mezi další prvky výbavy patří bezdrátový standard Bluetooth Mesh a ten zajistí bezproblémové ovládání chytrých doplňků v domácnosti, jako jsou například dveřní zámky, žárovky, termostaty, vysavače apod. Konstrukce byla z horní části osazena třemi ovládacími tlačítky nebo čelní část nabízí dohromady pět stavových LED diod.

Prodej začal už ve čtvrtek 12. prosince s tím, že dostupné bílé provedení doplní v příštím roce ostatní barevné varianty (růžové, modré, zelené).

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim