reklama

HiPen H6 oficiálně představen: perfektní stylus nejen pro Microsoft Surface sponzorovaný článek

HiPen H6 oficiálně představen: perfektní stylus nejen pro Microsoft Surface [sponzorovaný článek]
2019-12-03T13:29:40+01:00
• 3. 12. 2019

Pokud pro svůj počítač či tablet hledáte alternativu za Apple Pencil či jiný stylus, máme pro vás naprosto skvělou zprávu. Výrobce CHUWI nyní nabízí velice kvalitní stylus, který je dokonce kompatibilní s Microsoft Surface tablety a notebooky. Kromě toho je nyní HiPen H6 stylus v akci!

HiPen H6 nabízí nejmodernější technologie

Ještě jemnější zážitek z kreslení s hladinami tlaku 4096 nabízí nový stylus pod názvem HiPen H6. Díky tomuto nástroji můžete vytvářet nejen profesionální kresby. Navíc je stylus vybaven nejmodernější technologií, která umožňuje vytvářet čáry různým tlakem – jako kdybyste kreslili na papír.

Se stylusem můžete být ještě efektivnější například při úpravách dokumentů nebo vytváření poznámek na tabletu. HiPen H6 dokáže také chytře vnímat vaši dlaň. I při vícedotykovém ovládání můžete správně psát / kreslit. 

HiPen H6 je vybaven Li-ion baterií s dlouhou výdrží na jedno nabití. Přesněji vydrží na jedno nabití až 90 dnů nepřetržitého používání. Pokud navíc bude stylus v pohotovostním režimu, bavíme se o výdrži až 180 dní. 

Stylus je kompatibilní s tablety a notebooky Microsoft Surface. To ale není vše, připojit jej můžete i k dalším produktům. Pokud tedy hledáte například alternativu za Apple Pencil či jiný stylus, máme pro vás dobrého favorita. HiPen H6 se v současné chvíli na českém trhu neprodává. Ovšem obchod CHUWI jej na svých webových stránkách prodává. Stačí se podívat ZDE.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim