reklama

Chuwi HiPen H6 si rozumí se Surfacem od Microsoftu

Chuwi HiPen H6 si rozumí se Surfacem od Microsoftu
2019-12-03T08:00:45+01:00
• 3. 12. 2019

Značku Chuwi si většina z nás může spojit s jejich tablety nebo přenosnými počítači, a proto i nejnovější přírůstek bude určen právě pro oba druhy zařízení. Společnost oficiálně představila dotykový stylus s názvem HiPen H6, který v produktové nabídce vystřídá původní generaci. Čínský výrobce do něj samozřejmě nasadil několik vylepšení včetně podpory vybraných zařízení mimo vlastní portfolio.

Zaujme cenou

Konstrukce vyrobena ze slitiny hliníku v sobě ukrývá hrot, u kterého došlo k navýšení počtu tlakových bodů z 2 048 na 4 096. To znamená nejen více než dvojnásobně větší citlivost při kreslení či psaní. Doprovodná aplikace zajistí pohodlnější práci díky schopnosti rozpoznání položené dlaně. Bohužel není známa přesná kapacita lithium-iontové baterie, ale je přislíbeno 90 dnů nepřetržitého provozu či setrvání 180 dnů v pohotovostním režimu.

Samotné nabíjení probíhá přes vstup pro microUSB kabel. Pero získalo certifikaci programu MPP (Microsoft Pen Protocol), což navíc přináší podporu tabletů a přenosných počítačů ze série Surface od Microsoftu. Přestože Chuwi nabízí stylus zatím pouze s notebookem UBook Pro, tak se hovoří o tom, že prodejní cena by měla odpovídat jedné pětině ceny Surface Pen. Cenovka 459 Kč vč. DPH z něj může udělat bestseller.

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim