reklama

Chuwi HiPen H6 si rozumí se Surfacem od Microsoftu

Chuwi HiPen H6 si rozumí se Surfacem od Microsoftu
2019-12-03T08:00:45+01:00
• 3. 12. 2019

Značku Chuwi si většina z nás může spojit s jejich tablety nebo přenosnými počítači, a proto i nejnovější přírůstek bude určen právě pro oba druhy zařízení. Společnost oficiálně představila dotykový stylus s názvem HiPen H6, který v produktové nabídce vystřídá původní generaci. Čínský výrobce do něj samozřejmě nasadil několik vylepšení včetně podpory vybraných zařízení mimo vlastní portfolio.

Zaujme cenou

Konstrukce vyrobena ze slitiny hliníku v sobě ukrývá hrot, u kterého došlo k navýšení počtu tlakových bodů z 2 048 na 4 096. To znamená nejen více než dvojnásobně větší citlivost při kreslení či psaní. Doprovodná aplikace zajistí pohodlnější práci díky schopnosti rozpoznání položené dlaně. Bohužel není známa přesná kapacita lithium-iontové baterie, ale je přislíbeno 90 dnů nepřetržitého provozu či setrvání 180 dnů v pohotovostním režimu.

Samotné nabíjení probíhá přes vstup pro microUSB kabel. Pero získalo certifikaci programu MPP (Microsoft Pen Protocol), což navíc přináší podporu tabletů a přenosných počítačů ze série Surface od Microsoftu. Přestože Chuwi nabízí stylus zatím pouze s notebookem UBook Pro, tak se hovoří o tom, že prodejní cena by měla odpovídat jedné pětině ceny Surface Pen. Cenovka 459 Kč vč. DPH z něj může udělat bestseller.

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim