reklama

Apple za odhalení chyby v systémech zaplatí až milion dolarů

Apple za odhalení chyby v systémech zaplatí až milion dolarů
2019-12-22T18:00:17+01:00
• 22. 12. 2019
1

Společnost Apple v srpnu letošního roku slibovala, že ještě letos zpřístupní všem uživatelům program, díky kterému si budou moci přivydělat odhalením různých chyb v rámci systémů a služeb, které Apple nabízí.

Apple nabízí nový program

Právě program pod názvem Bug Bounty Program byl nyní skutečně všem zpřístupněn a díky němu může „zbohatnout“ každý. Pokud tedy v systémech společnosti Apple naleznete závažné chyby, kterou budete schopni detailně popsat a následně vysvětlit, tzn. v jakém případě se chyba vyskytuje a podobně, společnost vás finančně odmění. 

Apple již dříve Bug Bounty Program nabízel, ovšem tehdy byl program k dispozici pouze v rámci iOS. Navíc mohli chyby nahlašovat jen vybraní vývojáři. Nyní je ale možné nahlásit chyby i v jiných operačních systémech (tvOS, watchOS, macOS, iOS), přičemž nahlásit jej může opravdu každý. 

Odměna ale rozhodně není malá. Vydělat si totiž můžete až milion dolarů, což je zhruba 22,93 mil. korun. Abyste ale této částky dosáhli, musíte odhalit skutečně závažnou chybu. Za nalezení menších chyb pak samozřejmě získáte mnohonásobně nižší odměny. Jestliže se v systémech od Applu vyznáte a chcete nějaké chyby nahlásit, můžete tak učinit prostřednictvím tohoto odkazu.

Zdroj: ww.9to5mac.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Mojho spolupracovnika syn sa dostal do systemu Applu – ma iPhone 7 (vraj asi 15min) a mohol robit Co chcel. 😂😂😂😂

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim