reklama

TOP 4 Kugoo elektrokoloběžky, které jsou nyní v akci! sponzorovaný článek

TOP 4 Kugoo elektrokoloběžky, které jsou nyní v akci! [sponzorovaný článek]
2019-11-08T18:22:21+01:00
• 8. 11. 2019

Kugoo S1 aneb kvalitní koloběžka za pár korun

Kugoo S1 je lehká a snadno skladatelná  koloběžka, která vás sveze rychlostí až 35 km/h, přičemž na jedno plné nabití je schopna ujet až 30 km. Váží přitom jen 12 kg, takže ani její přeprava není nijak náročná. Nesmírnou výhodou je, že pro nabíjení není nutné nosit ji k zásuvce v obýváku.

Sama se totiž dokáže dobíjet při vaší jízdě odrážením, jelikož disponuje generátorem elektřiny. Ke koloběžce je dostupná mobilní aplikace pro jednoduchou správu funkcí a parametrů. Kugoo S1 je nyní k dostání za 7 295 Kč. Pokud ale použijete náš kupón S11111, zaplatíte jen 5 550 Kč. Kupujte ZDE.

Kugoo S1 Pro aneb zlatá střední cesta

I v tomto případě platí, že se jedná o velmi snadno skladatelnou elektrickou koloběžku. Na jedno nabití dokáže ujet až 30 kilometrů, a to při jízdě v maximální rychlosti 30 Km/h. K dispozici je poměrně robustní 18650mAh baterie. Celkově pak koloběžka váží příjemných 11 kg.

I zde platí, že pro nabíjení nemusíte chodit k zásuvce v obýváků. Sama se totiž dokáže dobíjet při vaší jízdě odrážením, jelikož disponuje generátorem elektřiny. Ke koloběžce je dostupná mobilní aplikace pro jednoduchou správu funkcí a parametrů. Kugoo S1 Pro je v prodeji za 8 239 Kč. Pokud použijete náš kupón S1Pro1111, zaplatíte jen 7 225 Kč. Kupujte ZDE. 

Kugoo ES2 nyní za pár korun

Kugoo ES2 je lehká a snadno skladatelná  koloběžka, která vás sveze rychlostí až 25 km/h, přičemž na jedno plné nabití je schopna ujet až 25 km. Váží přitom jen 16 kg, takže ani její přeprava není nijak náročná. Nesmírnou výhodou je, že pro nabíjení není nutné nosit ji k zásuvce v obýváku. Sama se totiž dokáže dobíjet při vaší jízdě odrážením, jelikož disponuje generátorem elektřiny. Ke koloběžce je dostupná mobilní aplikace pro jednoduchou správu funkcí a parametrů.

Koloběžka Kugoo ES2 stojí za běžných okolností 10 204 Kč při koupi z polského skladu, nyní je však exkluzivně k dispozici za zlevněnou cenu. Konečná cena tedy činí 9 183 Kč. Pokud ale zadáte náš kupón ES21111, zaplatíte jen 8 050 Kč. Nemusíte se bát celním poplatků, jelikož zásilka je posílána z polského skladu. A to už stojí za zvážení. Pokud máte zájem, k zakoupení je Kugoo S1 dostupná ZDE.

Kugoo KIRIN S2 je levná vstupenka do vyšší ligy

Koloběžka typu Kugoo KIRIN S2 je skutečně levnou vstupenkou do vyšší ligy. Na jedno nabití totiž dokáže ujet neuvěřitelných 25 km, a to při maximální rychlosti 25 km/h. To už je slušné na elektrickou koloběžku. Za vším stojí 250W zdroj, který celou koloběžku pohání.

Koloběžka i při takovém to výkonu váží krásných 13 kg. I zde platí, že pro nabíjení nemusíte chodit k zásuvce v obýváků. Sama se totiž dokáže dobíjet při vaší jízdě odrážením, jelikož disponuje generátorem elektřiny. Kugoo KIRIN S2 je v prodeji za 6 989 Kč. Pokud použijete náš kupón KIRINS21111, zaplatíte jen 6 096 Kč. Kupujte ZDE.

Xiaomi Lexy Jimmy aneb kouzelník pro vaši domácnost

Velmi rozrostlou společnost Xiaomi je možno znát hlavně díky skvělým mobilním telefonům, které většinou v dané cenové kategorii nemají konkurenci. A poněvadž je společnost velmi rozrostlá, tak nenabízí již pouze mobilní zařízení, tablety apod., ale vydala se dalšími směry. Od Xiaomi je možno zakoupit sluchátka, dokonce chytrá světla a elektrické koloběžky. Dnes se však podíváme na skvělého domácího pomocníka, který je opravdu užitečný a neměl by chybět v žádné moderní domácnosti.

Ruční vysavač od společnosti Xiaomi nabízí hned několik funkcí. Jednou z nich je například jak schopnost vysávat, tak vytírat podlahu. Můžete si tedy být jisti, že váš domov, nebo alespoň podlaha ve vašem domově, tak bude dokonale čistá. Se svým vysokým sacím výkonem až 2000 Pa je také schopný uklidit veškerý prach a jiné nečistoty, které se na podlaze nacházejí.

Originální Xiaomi Lexy Jimmy na českých e-shopech prozatím neseženete. U internetového obchodu Geekmaxi bude po dobu prvního týdne jen za 4 591 Kč. Že to stále není dost dobré? Pokud zadáte náš kupón JV531111, zaplatíte jen 3 800 Kč! Ale pospěšte si, skladové zásoby rychle mizí a platnost slevy je závislá na tom, jak rychle svou objednávku stihnete dokončit. Kupujte ZDE.

  • Zakoupit si také můžete výkonnější verzi Plus. Tu zakoupíte ZDE za 5 714 Kč. Použijte náš kupón JV53Plus1111 a zaplatíte jen 4 925 Kč.
reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim