reklama

Novinka Samsung W20 5G je lehce upravený model Galaxy Fold

Novinka Samsung W20 5G je lehce upravený model Galaxy Fold
2019-11-20T16:30:58+01:00
• 20. 11. 2019

Pokud jde o véčkové mobily, tak byly v posledních letech na ústupu. Až nedávno došlo na představení prvního mobilu této konstrukce v moderním pojetí. Samozřejmě tím myslíme Motorolu Razr. Pokud byste ale pořádně hledali na současném trhu, tak Samsung již od roku 2012 má ve svém portfóliu véčka s top modelovými specifikacemi. Nyní jsme se dočkali pokračování v podobě novinky Samsung W20 5G, ale ve své podstatě ji již znáte.

Samsung W20 5G

Na první pohled je Samsung W20 5G velmi podobný mobil již představenému Samsungu Galaxy Fold a mohli bychom jednoduše konstatovat, že došlo jen na přejmenování, ale není tomu tak. Jedná se o upravenou verzi, která v první řadě nabízí 5G konektivitu, ale to není jediný rozdíl.

Samsung W20 5G byl vybaven procesorem Snapdragon 855+ rovnou s 5G konektivitou, přičemž není k dispozici verze jen s LTE. V podstatě se jedná o nejmodernější verzi ohebného smartphonu od Samsungu. Jiné rozdíly zde nejsou. Neočekáváme, že by společnost uvedla tuto novinku pod původním označením Galaxy Fold s nějakým přívlastkem v názvu.

Samsung představil tento model jen pro čínský trh, kde byla nastavena cena na 15 999 juanů, což je v přepočtu 52 500 Kč bez daně. Teoretická česká cena by byla kolem 69 000 Kč, takže v podstatě stejná, za jakou se Fold objevil u jednoho z prodejců před několika dny.

Samsung ale zároveň přerušil linii véčkových mobilů, které doposud vydal. Možná se k tomu vrátí, ale na to si budeme muset počkat. Spekuluje se totiž, že by mohlo dojít na představení mobilu s ohebnou konstrukcí ve stylu Motorola Razr.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim