reklama

iPhone SE 2 dorazí v první polovině roku 2020

iPhone SE 2 dorazí v první polovině roku 2020
2019-11-15T17:20:42+01:00
• 16. 11. 2019

Pokud vše půjde podle plánů, Apple představí řadu zařízení založených na rozšířené a virtuální realitě. Ty ke své činnosti budou používat nový 3D senzorový systém, který se ale nejprve objeví na novém iPadu Pro. Ten by se na trh mohl dostat již v průběhu první polovině příštího roku. Následně by se tato technologie objevila u iPhone 2020. Více se o této informaci dozvíte na tomto odkazu.

iPhone SE 2 za 399 dolarů

Světoznámý analytik Ming-Chi Kuo potvrdil nejen výše uvedenou informaci, ale také se rozpovídal ohledně druhé generace iPhone SE. Podle jeho zdrojů společnost Apple plánuje ukázat světu nový iPhone SE 2 v první polovině příštího roku. Ve své zprávě uvedl, že zařízení bude vypadat podobně jako iPhone 8, tudíž nabídne široké rámečky a hardwarové domácí tlačítko Home Button s Touch ID. Naopak by se zde měl nacházet výkonný procesor A13 Bionic a operační paměť s kapacitou 3 GB.

Druhá generace iPhone SE údajně dorazí ve třech barevných variantách – Space Grey, Silver a Red. K dispozici pak budou dvě verze lišící se ve velikosti úložiště – 64 a 128 GB. Bohužel i v tomto případě platí, že telefon nebude vybaven technologií 3D Touch, Apple jej nahradí Haptic Touch. Kuo předpovídá, že ceny začnou ve Spojených státech na 399 dolarech – cca 8 778 Kč bez DPH. Vybrat si pak budete moci ze tří barevných variant – Space Grey, Silver a Red. 

Zdroj: macrumors.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim