reklama

WhatsApp ukončí podporu pro iOS 8 a starší

WhatsApp ukončí podporu pro iOS 8 a starší
2019-10-01T06:45:37+01:00
• 1. 10. 2019

Poměrně pravidelně se dozvídáme, kdy jaká verze operačního systému nebude podporována u aplikace WhatsApp. Poslední taková aktualizace byla v květnu tohoto roku, kdy společnost aktualizovala seznam podporovaných systémů. Na první pohled se může zdát, že se mnoho nezměnilo, ale přesto došlo k menší úpravě.

WhatsApp ukončí podporu pro Windows Phone

iOS 8 bez podpory WhatsApp

WhatsApp na stránkách podpory uvádí, že potřebujete minimálně Android 4.0.3, iOS 9 a KaiOS 2.5.1. Jiné systémy oficiálně nejsou podporovány. U jakékoliv starší verze nelze vytvářet účty, verifikování účtů na novém zařízení. Pokud ale máte starší systém, můžete používat aplikace bez problémů, ale jen do určitého termínu.

V případě Androidu 2.3.7 a starší lze používat WhatsApp až do 1. února 2020. Do stejného data lze používat službu na iOS 8 a starší. Po tomto termínu již nebude možné provozovat WhatsApp na těchto zařízení. Není zde jakákoliv alternativa, takže budete muset aktualizovat smartphone, nebo se podívat po novém zařízení.

Co se týče WindowsPhone, je stanoveno datum 31. prosince 2019. Následně již nebude aplikace fungovat. Vzhledem k ukončení podpory tohoto systému, budete muset sáhnout po zařízení se systémem Android nebo iOS.

Zdroje: fonearena.com, faq.whatsapp.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim