reklama

iPhone SE 2 zřejmě nabídne LCD displej od LG

iPhone SE 2 zřejmě nabídne LCD displej od LG
2019-10-25T11:30:07+01:00
• 25. 10. 2019

Na internetu se šíří informace o tom, že společnost LG jedná s Applem o dodání LCD displejů pro nástupce současné generace iPhone SE. Tyto panely už v současné chvíli procházejí kontrolami kvality. Podle anonymních zdrojů by se zařízení na trh mělo dostat již začátkem roku 2020. 

iPhone SE 2 bude spíše aktualizovaný iPhone 8

Pokud Apple skutečně představí druhou generaci iPhone SE, určitě jej vybaví LCD panelem. Je to hlavně z důvodu nízké ceny, kterou by iPhone SE 2 měl nabídnout. Kromě toho by velikost displeje měla činit 4,7 palců, tedy jako iPhone 8. Tato informace pochopitelně může některé fanoušky původního iPhone SE zklamat, který nabízel 4palcový displej. Na druhou stranu se jedná o spekulaci, vše tedy může dopadnout zcela jinak. 

Ming-Chi Kuo se k těmto spekulacím taktéž přidal, když zveřejnil svou analýzu. Ve své zprávě uvedl, že zařízení bude vypadat podobně jako iPhone 8, tudíž nabídne široké rámečky a hardwarové domácí tlačítko Home Button s Touch ID. Naopak by se zde měl nacházet výkonný procesor A13 Bionic a operační paměť s kapacitou 3 GB.

Druhá generace iPhone SE údajně dorazí ve třech barevných variantách – Space Grey, Silver a Red. K dispozici pak budou dvě verze lišící se ve velikosti úložiště – 64 a 128 GB. Bohužel i v tomto případě platí, že telefon nebude vybaven technologií 3D Touch, Apple jej nahradí Haptic Touch. Kuo předpovídá, že ceny začnou ve Spojených státech na 399 dolarech – cca 8 778 Kč bez DPH. 

Zdroj: macrumors.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim