reklama

Google Diktafon je nová aplikace v Obchodě Play

Google Diktafon je nová aplikace v Obchodě Play
2019-10-04T05:28:06+02:00
• 2. 10. 2019

Zdroj: Dotekomanie.cz

3

Blíží se představení nových smartphonů od Googlu a jak to již bývá, tak opět unikl jeden prototyp i s aplikacemi, které budou obsaženy ve finálním mobilu. Díky tomu se dostávají na internet ještě před samotným představením nových Pixelů. Jednou z nových aplikací je Google Diktafon.

Google Diktafon

Nová aplikace dělá přesně to, co byste očekávali. Jednoduše nahrává jakýkoliv zvuk, přičemž můžete sledovat na grafice průběh nahrávání. Samotný záznam pak můžete pojmenovat. Kromě podpory přepínání tmavého vzhledu nenajdete v prvotní verzi nic zajímavého.

Již nyní se ale objevila aktualizace aplikace, která nabízí následný přepis mluveného slova do textové podoby. Díky tomu lze docílit přepisu, což již podstatně rozšiřuje možnosti použití. Zatím nemáme k dispozici novější verzi, takže nemůžeme potvrdit ani vyvrátit, jestli bude podporována čeština.

Zatím můžeme jednoznačně určit, že je podporovaná angličtina. Samotný přepis ale není jedinou funkcí. Google Diktafon podporuje v novější verzi i vyhledávání konkrétních slov napříč nahrávkami. Díky tomu se nejedná jen o další aplikaci v řadě. Ostatně diktafonů je v Obchodě Play skutečně mnoho a některé aplikace vyžadují až příliš mnoho oprávnění.

Pokud si chcete aplikaci vyzkoušet, můžete si stáhnout instalační APK balíček. Jen upozorňujeme, že Google Diktafon nemusí být ještě stabilní aplikací a také nemusí zcela korektně fungovat na jakémkoliv smartphonu.

logo-app Diktafon Google LLC NEZNÁMÁ ANDROID

Další aplikace z Pixelu 4

Kromě této aplikace se na světlo světa dostaly i aplikace Pixel Launcher 10 a Pixel Themes 10, ale vzhledem k tomu, že jsou učeny pro Pixely 4 s Androidem 10, nedoporučujeme jejich zkoušení na běžném zařízení. Aplikace nemusí fungovat zcela normálně a telefon může vykazovat nestandardní chování.

Zdroj: androidpolice.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Sepp Winkler

4. 10. 2019, 12:03

Ten diktafón má 60 MB. WTF?!?

Přemysl Vaculík

VIP 4. 10. 2019, 12:13

Obsahuje přepis mluveného slova na psané.

Stepan Trnka

3. 10. 2019, 22:00

Panečku, to je sloh…

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat