reklama

Caviar ukázal iPhone 11 Pro i s kouskem Měsíce

Caviar ukázal iPhone 11 Pro i s kouskem Měsíce
2019-10-11T16:12:25+02:00
• 12. 10. 2019
1

Nejnovější a zároveň nejvyšší model od společnosti Apple se dočkal tradiční předělávky od ruské firmy Caviar, která si samozřejmě připravila širokou škálu prémiových materiálů. Pokud vám cenovky u telefonu iPhonu 11 Pro/Pro Max přijdou již dost vysoké, tak co teprve budete říkat na konečné ceny u této speciální edice. Případní zájemci si mohou připravit částku v rozmezí od 100 tisíc Kč až do astronomických 1,23 milionů Kč.

iPhone za cenu automobilu

Nejlevnější provedení Victory Titanium u iPhonu 11 Pro v 64GB verzi vychází přesně na 4 300 dolarů (tj. cca 101 329 Kč). Kromě běžného hardwaru získáte navíc zadní panel vyrobený z tvrzeného titanu. Jeho vzor je inspirován světovým uměním a znázorněný emblém má být symbolem vítězství nebo nadřazenosti.

O daleko větší pozornost si říká absolutní vrchol Universe Diamond v nabídce za 52 050 dolarů (tj. cca 1,23 milionů Kč). To získáte nejen iPhone 11 Pro Max s 512GB úložištěm. Výrobce se u zadní části z umělého kamene nechal inspirovat sluneční soustavou, kterou mimo jiné osadil diamanty, zlatem, rubíny, topazy.

Ovšem nezapomněli přidat ani úlomek z kosmické lodi, kousek meteoritu či Měsíce. Ovšem v tomto případě je připraven pouze jediný prodejní kousek. Nakonec všechny modely dodávají zdarma po celém světě.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Ještě že tak,kdyby byla doprava do uloženky,tak bych nikdy do toho nešel…….😊👍😃

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim