reklama

Caviar ukázal iPhone 11 Pro i s kouskem Měsíce

Caviar ukázal iPhone 11 Pro i s kouskem Měsíce
2019-10-11T16:12:25+02:00
• 12. 10. 2019
1

Nejnovější a zároveň nejvyšší model od společnosti Apple se dočkal tradiční předělávky od ruské firmy Caviar, která si samozřejmě připravila širokou škálu prémiových materiálů. Pokud vám cenovky u telefonu iPhonu 11 Pro/Pro Max přijdou již dost vysoké, tak co teprve budete říkat na konečné ceny u této speciální edice. Případní zájemci si mohou připravit částku v rozmezí od 100 tisíc Kč až do astronomických 1,23 milionů Kč.

iPhone za cenu automobilu

Nejlevnější provedení Victory Titanium u iPhonu 11 Pro v 64GB verzi vychází přesně na 4 300 dolarů (tj. cca 101 329 Kč). Kromě běžného hardwaru získáte navíc zadní panel vyrobený z tvrzeného titanu. Jeho vzor je inspirován světovým uměním a znázorněný emblém má být symbolem vítězství nebo nadřazenosti.

O daleko větší pozornost si říká absolutní vrchol Universe Diamond v nabídce za 52 050 dolarů (tj. cca 1,23 milionů Kč). To získáte nejen iPhone 11 Pro Max s 512GB úložištěm. Výrobce se u zadní části z umělého kamene nechal inspirovat sluneční soustavou, kterou mimo jiné osadil diamanty, zlatem, rubíny, topazy.

Ovšem nezapomněli přidat ani úlomek z kosmické lodi, kousek meteoritu či Měsíce. Ovšem v tomto případě je připraven pouze jediný prodejní kousek. Nakonec všechny modely dodávají zdarma po celém světě.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Ještě že tak,kdyby byla doprava do uloženky,tak bych nikdy do toho nešel…….😊👍😃

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim