reklama

Apple pracuje na aplikaci Sleep pro Apple Watch

Apple pracuje na aplikaci Sleep pro Apple Watch
2019-10-12T10:00:16+01:00
• 12. 10. 2019

Jeden ze čtenářů zahraničního serveru MacRumors, Daniel Marcinkowski, odhalil odkaz na dosud nevydanou aplikaci Sleep pro chytré hodinky s logem nakousnutého jablka. Pokud jsou tedy naše informace správné, Apple údajně testuje aplikaci pro sledování spánku. 

Apple chystá novou aplikaci Sleep

Tato funkce je v rámci kódu operačního systému označována jako „Time in Bed tracking“. Kromě toho zdrojový kód popisuje funkčnost slovy: „Můžete sledovat svůj spánek a tiše se probudit tím, že budete nosit hodinky do postele.“

Nová aplikace Sleep na Apple Watch poskytne uživatelům přehled o jejich spánku, přičemž bude posílat připomenutí při spaní a nabíjení. Uživatelům hodinek bude mimo jiné doporučeno, aby měli přes noc alespoň 30 % baterie. 

Na přiloženém snímku obrazovky si můžete všimnout, jak vlastně taková aplikace v podání Applu vypadá. Nové funkce bychom se s největší pravděpodobností mohli dočkat již koncem letošního roku. Tedy za předpokladu, že testování funkce dopadne úspěšně. Příchod této novinky posiluje také fakt, že Apple v roce 2017 koupil Beddit, společnost zaměřující se na příslušenství pro sledování spánku. 

Zdroj: macrumors.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim