reklama

Skvělá Xiaomi koloběžka se slevou 58 % a další produkty ve slevě! sponzorovaný článek

Skvělá Xiaomi koloběžka se slevou 58 % a další produkty ve slevě! [sponzorovaný článek]
2019-09-19T11:31:59+01:00
• 19. 9. 2019
6

Koloběžka od Xiaomi ještě levněji!

V obchodě TomTop je nyní za akční cenu k dispozici velice zajímavý produkt. Jde o koloběžku, ale ne jen tak ledajakou koloběžku. Vyrábí ji čínské Xiaomi, jmenuje se Xiaomi Mijia a disponuje vlastním pohonným systémem. Pokud vás tedy přestane bavit nekonečné odrážení nohou, můžete si odpočinout a nechat se bez námahy vozit.

Xiaomi Mijia je lehká a snadno skladatelná  koloběžka, která vás sveze rychlostí až 25 km/h, přičemž na jedno plné nabití je schopna ujet až 45 km. Váží přitom jen 14,2 kg, takže ani její přeprava není nijak náročná. Nesmírnou výhodou je, že pro nabíjení není nutné nosit ji k zásuvce v obýváku. Sama se totiž dokáže dobíjet při vaší jízdě odrážením, jelikož disponuje generátorem elektřiny. Ke koloběžce je dostupná mobilní aplikace pro jednoduchou správu funkcí a parametrů.

Koloběžka Xiaomi Mijia stojí za běžných okolností 26 857 Kč při koupi z německého skladu, nyní je však exkluzivně k dispozici za zlevněnou cenu. Konečná cena tedy činí 11 544 Kč. Nemusíte se bát celním poplatků, jelikož zásilka je posílána z německého skladu. A to už stojí za zvážení. Pokud máte zájem, k zakoupení je Xiaomi Mijia dostupná zde.

3D tiskárna, která umí zázraky

Tiskárna Creality 3D překvapí především svojí velikostí. „Kapesní“ velikost zařízení ve skutečnosti činí pouhých 44 x 41 x 46,5 cm. O místo si tedy příliš neřekne a vejde se prakticky kamkoliv. Váha se zastavila na více než přijatelných 8 kilogramech.

Výrobce k tiskárně navíc přidává 10m vlákna, můžete si tedy navrhnout svůj první model a jednoduše si jej vytisknout. K tomu vám bude stačit pouhý počítač s konektivitou na úrovni USB a OS Windows či Linux a navíc můžete tisknout i OFFLINE! Výrobce implementoval také tu možnost do tiskárny vkládat i karty SD, kde máte návrhy uložené. Tisk by tedy měl být plně bez problémů.

Může se zdát, že jediné problémy může dělat sestavení. Výrobce své balení obohatil o podrobný návod, díky kterému Creality 3D sestrojíte velmi snadno. Jen se připravte na to, že v rámci minut to opravdu nebude. Zařízení ve své konstrukci nabízí jednoduchý LCD displej pro nastavení a informace o tisku. Budete o něm mít tedy přehled nejen na ploše svého osobního počítače.

Originální Creality 3D na českých e-shopech oficiálně neseženete. U internetového obchodu TomTop je však po dobu prvního týdne jen za 4 476 Kč (původní cena 10 499 Kč). Že to stále není dost dobré? Pak by vás mohlo zajímat, že si produkt můžete zakoupit z německého skladu. Tiskárna se k vám tak dostane maximálně do pěti dnů a vyhnete se všem poplatkům. Kupujte ZDE.

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

ceska sleva :-D zdrazit na dvojnasobek a nasledne zlevnit o 50%… No i tak bych veril, ze se najde spousta blbu co to oslavi… jinak by to nedelali ze? smutne to je…

Tomas Haindl

19. 9. 2019, 21:32

Úplně souhlasím dívám se na tuto kolobezkz asi půl roku na marketu a cena cca 11500,- Akorát z lidí dělají blbce ze taková sleva z ceny přes 20.000,-

Jan Novák

19. 9. 2019, 18:13

Přidám se k ostatním, cenu cca 26000Kč nemyslíte vážně??

Roman Praslička

19. 9. 2019, 18:05

Pěkně dráha sleva ????

Tom Tomovič

19. 9. 2019, 14:57

běžná cena 10-11tis, v akci často i kolem 9…takže asi tak

Tom Nápravník

19. 9. 2019, 14:41

26 tisic 🙄😆 za xiaomi kolobezku , to je fakt mimo .

Reklama

galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat