reklama

Instagram a IGTV umožňuje nové plánování příspěvků

Instagram a IGTV umožňuje nové plánování příspěvků
2019-09-19T13:30:50+01:00
• 19. 9. 2019

Společnost Facebook oficiálně vydala novou aktualizaci pro své Creator Studio, jenž umožňuje majitelům firemních účtů naplánovat své instagramové příspěvky a IGTV vysílání až šest měsíců dopředu. Nová funkce byla původně představena na International Broadcasting Convention v Amsterdamu.

Instagram přináší zajímavé změny

Možnost naplánovat obsah na Instagramu není úplně tak horkou novinkou. Ovšem nyní se funkce prezentuje jako služba, která odstraní některá nepříjemná omezení, která se doposud ve funkci vyskytovala. Tak například můžete k příspěvku přidat více obrázků, což je funkce, která v mnoha nástrojích třetích stran stále chybí. 

Například later.com zveřejnil velice dobrý přehled o tom, jak bude možné funkci používat v praxi. Kromě toho server poznamenal, že budete muset mít firemní účet, případně účet propojený s facebookovou stránku, abyste funkci mohli používat. Nicméně, v praxi budete moci naplánovat a spravovat své příspěvky na Instagramu, a to včetně IGTV. 

Kromě této novinky Facebook také oznámil několik nových funkcí pro živé vysílání videa, Watch Party a Creator Studio. Nově je připravena funkce, která umožní soukromě vysílat videa, díky čemuž bude možné zkontrolovat, zda přenos probíhá bez problému. 

Zdroj: theverge.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim