reklama

Diesel Axial a Emporio Armani Smartwatch 3 jsou luxusní chytré hodinky IFA

Diesel Axial a Emporio Armani Smartwatch 3 jsou luxusní chytré hodinky [IFA]
2019-09-08T15:00:30+02:00
• 8. 9. 2019

Platforma Wear OS trápily poměrně zásadní problémy s výkonem. Některým výrobcům a hlavně společnosti Google se téměř veškeré chyby podařilo eliminovat, což je pravděpodobně hlavní důvod, proč jsme se dočkali dalších chytrých hodinek s touto platformou. Tentokrát jsme se dočkali hodinek od Diesel a Emporio Armani. 

Diesel Axial s typickými znaky klasických hodinek

Stejně jako hodinky Michael Kors Lexington/Bradshaw 2, které byly představeny včera, jsou i nové Diesel Axial a Emporio Armani Smartwatch 3 postavenyn a platformě Fossil Gen 5. To v praxi znamená, že disponují čipovou sadu Snapdragon Wear 3100, vylepšený senzor srdeční frekvence, podporu NFC, GPS a další. 

Nejdůležitější však je, že nabízejí operační paměť s kapacitou 1 GB. Díky tomuto navýšení bude operační systém Wear OS podstatně výkonnější. Důkazem toho jsou například hodinky Mobvoi a Fossil, které na 1 GB RAM taktéž vsadily. 

Diesel Axial navazuje na Full Guard 2.0, což znamená, že hodinky nabízejí robustní celokovový design. Kromě toho si zachovává typické prvky klasických hodinek značky Diesel. K dispozici jsou pochopitelně nové sledovací funkce. Nově představené nositelné příslušenství je mimo jiné o něco štíhlejší než předchozí modely, přičemž velikost činí 44 mm, tloušťka pak 12 mm. Nutno podotknout, že k dispozici je kulatý 1,28palcový OLED displej. Hodinky Diesel Axial pak budou v prodeji v průběhu října letošního roku, a to v barvách – stříbrná, šedá a zlatá. Maloobchodní doporučená cena činí 350 dolarů (zhruba 7 700 Kč bez DPH). 

Emporio Armani Smartwatch 3 sází na eleganci

Naopak Emporio Armani Smartwatch 3 nabízí elegantní design, tedy alespoň oproti výše zmíněnému modelu. K dispozici jsou pak 22mm pásky a v prodeji hodinky budou v několika barvách. 

Nicméně, Emporio Armani Smartwatch 3 hodinky disponují 1,28palcovým AMOLED displejem s hustotou 328ppi. Srdcem celého zařízení je samozřejmě procesor Snapdragon Wear 3100. Víceméně se jedná o totožné hodinky, jako Diesel Axial. Tudíž zde najdeme stejné hardwarové specifikace, včetně 8GB vnitřního úložiště.

U obou hodinek nechybí voděodolnost do 30 metrů a ani podpora Google Assistant. Emporio Armani hodinky budou v prodeji v průběhu letošního října za cenu 395 dolarů (zhruba 8 690 Kč bez DPH).

Zdroje: androidauthority.com, 9to5google.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat