Apple vydal iOS 12.4.2 a watchOS 5.3.2 pro starší modely

Apple vydal iOS 12.4.2 a watchOS 5.3.2 pro starší modely
2019-09-27T16:30:56+02:00
• 27. 9. 2019

Společnost s logem nakousnutého jablka zveřejnila nejen novou aktualizaci v podobě iOS 13.1, ale nyní také instalační balíček iOS 12.4.2. Právě ten je určený pro několik starších modelů iPhone a iPad, které se nového iOS 13 nedočkaly. Pojďme se společně podívat na to, co si pro starší modely Apple připravil.

iOS 12.4.2 a watchOS 5.3.2 přináší důležité opravy

Nová aktualizace operačního systému iOS 12 je dostupná jen pro starší iPad Air 1, iPad mini 2, iPad mini 3, iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6 Plus a iPod touch 7. generace. Poslední aktualizace, které se tyto modely dočkaly, nesla označení iOS 12.4.1. V té době se jednalo o důležitou aktualizaci, neboť přinášela opravu bezpečnostních chyb. 

V tomto případě nový instalační balíček přináší taktéž bezpečnostní záplaty. Konkrétně se jedná o opravy chyb, které našel tým společnosti Google Project Zero. Kromě toho by měl být lehce vylepšen výkon samotných produktů. Nicméně, Apple také vydal novou aktualizaci pro Apple Watch Series 1 a Series 2. Tyto modely získají watchOS 6 později v průběhu letošního podzimu. 

Chytré hodinky s logem nakousnutého jablka se dočkaly balíčku v podobě watchOS 5.3.2. I zde platí, že aktualizace přináší bezpečnostní záplaty pro chyby, které odhalil tým Project Zero. Pokud vlastníte jedno ze starších zařízení, doporučujeme si aktualizace co nejdříve stáhnout a nainstalovat.

Zdroj: 9to5mac.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Passionate Senior Editor at Dotekomanie.cz, where tech meets storytelling. Seasoned Sales Director, weaving technology into every success story, and relishing every moment of it!

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat