reklama

Aplikace Zprávy Google se dočkají možnosti rozšíření obsahu

Aplikace Zprávy Google se dočkají možnosti rozšíření obsahu
2019-09-19T10:00:32+02:00
• 19. 9. 2019

V květnu minulého roku jsme se dočkali restartování zpravodajské služby od Googlu, respektive aplikací agregující informace, zprávy a novinky z celého internetu. Ne dlouho na to byla přidána do aplikace pro Android podpora tmavého vzhledu. Nyní se zřejmě můžeme těšit na funkci, která rozšíří obsah, jenž sledujete.

Zprávy Google s větším množství obsahu?

V tuto chvíli aplikace Zprávy Google nabízí pouze volbu jednoho jazyka, v rámci kterého bude služba jako taková nabízet obsah. Pokud sledujete novinky v češtině a občas se chcete dozvědět, co vychází například v angličtině, musíte jít do nastavení aplikace změnit tuto volbu.

Jane Manchun Wong (@wongmjane) se podařilo objevit ve zdrojovém kódu, že se chystá možnost nastavená dalšího jazyka. Budeme tedy moci sledovat novinky asi ve dvou jazycích, možná jich půjde zvolit více. Jeden bude ale preferovaný. Mělo by tedy dojít ke zpestření obsahu.

Jane objevila také přípravy změny hlavní obrazovky. V tuto chvíli máte k dispozici čtyři záložky – Pro vás, Titulky, Oblíbené a Kiosek. V dohledné době přibude pátá sekce, která nabídne videa. Bohužel nejsou k dispozici jakékoliv detaily. Nevíme tak, odkud budou videa, či co se bude konkrétně nabízet. Na samotné uvedení novinek si budeme muset počkat, jelikož nejsou k dispozici ani v rámci beta testování.

logo-app Google News Google Zdarma ANDROID logo-app Google News Zdarma iOS

Zdroje: twitter.com, twitter.com

reklama
reklama
reklama
Samsung Galaxy Note10

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim