reklama

Telegram 5.10 přináší nové funkce, třeba tiché zprávy

Telegram 5.10 přináší nové funkce, třeba tiché zprávy
2019-08-09T20:00:43+01:00
• 9. 8. 2019

Pokud neholdujete komunikačním platformám jako Messenger, WhatsApp, Skype nebo Hangouts, nabízí se alternativa Telegram. Právě dnes jsme se dočkali nové aktualizace, aplikace povyšuje na Telegram 5.10. Mezi novinkami najdeme zajímavé funkce, jako je například tiché odesílání zpráv.

Telegram 5.10

Jak již bylo zmíněno, jednou z těch zajímavějších funkcí je tiché odesílání zpráv. Místo jednoduchého stisknutí tlačítka odeslat jej chvíli podržíte a dále zvolíte Odeslání bez zvuku. Zpráva jako taková dojde druhé straně, ale notifikace nevydá zvuk. To se hodí zejména v noci, kdy chcete něco sdělit, ale nespěchá to natolik, abyste druhou stranu rušili.

Telegram 5.10

Pomalý mód

Další velmi zajímavou funkcí aplikace Telegram 5.10 je pomalý mód, který je dostupný ve skupinových konverzacích. Občas se může stát, že komunikace je velmi rychlá a uživatelé nestíhají sledovat a reagovat. V tomto případě bude možné nastavit časový limit pro odesílání zpráv. Například při nastavení 30 sekund bude možné, aby uživatel odeslal další zprávu po uplynutí tohoto časového úseku. Díky tomu se dá zpřehlednit a zklidnit komunikace. Navíc někteří uživatelé již nebudou moci odesílat každé slovo z jedné věty zvlášť, aspoň ne tak rychle.

Další vylepšení pro Telegram 5.10

Nově budou moci administrátoři si nastavit vlastní pojmenování, pokud nechtějí mít u svého jména označení admin. Při odesílání videí je možné vložit časovou značku. Následně ve zprávě bude možné kliknout na tento čas, což přenese uživatele na daný úsek videa. Dále se nezapomnělo na nové animované emoji, ale nabízí se jen pět typů. Menu pro sdílení souborů prošlo změnou a uživatelé iOS budou moci měnit hlavní barvu.

Telegram 5.10

Již nyní by měla být aktualizace dostupná na vašich zařízení. Pokud tomu tak není, buď si počkáte na aktualizaci, nebo si můžete stáhnout instalační APK balíček (instalujete na vlastní riziko) pro systém Android. Majitelé iOS si budou muset počkat.

logo-app Telegram Telegram Messenger LLP Zdarma ANDROID logo-app Telegram Messenger Developer Zdarma iOS

Zdroj: androidpolice.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat