reklama

TOP 3 bezdrátová sluchátka, která jsou nyní v akci! sponzorovaný článek

TOP 3 bezdrátová sluchátka, která jsou nyní v akci! [sponzorovaný článek]
2019-07-15T18:20:48+02:00
• 15. 7. 2019
6

Bezdrátová sluchátka Xiaomi Redmi AirDots za skvělou cenu

Xiaomi se nevěnuje pouze výrobě chytrých telefonů, ale také nejrůznějšího příslušenství – od chytrých hodinek a náramků, až po chytré žárovky, či dokonce koloběžky. A právě příslušenství se nyní budeme věnovat, neboť Xiaomi představilo zbrusu nová bezdrátová sluchátka. Pojďme si tedy sluchátka podrobněji představit. 

Každé sluchátko váží zhruba 4,2 gramů, přičemž jejich celková velikost činí 7,2 mm. Sluchátka jsou mimo jiné dodávána také se speciálním dobíjecím krytem, tak jako nabízí AirPods od Applu. Nicméně, na levé straně sluchátka se nachází dotyková část, díky které můžete ovládat hudební přehrávač, přijímat hovory a vyvolat chytrého asistenta.

Originální Xiaomi Redmi AirDots na českých e-shopech v současné chvíli neseženete. U internetového obchodu Gearbest je však po dobu prvního týdne jen za 547 Kč. Pokud ale zadáte náš kupón GBREDMI189, zaplatíte jen 374 Kč! Ale pospěšte si, skladové zásoby rychle mizí a platnost nízké ceny je závislá na tom, jak rychle svou objednávku stihnete dokončit. Kupujte ZDE.

Bezdrátová sluchátka QCY T3 za parádní cenu!

Gearbest nabízí bezdrátová sluchátka QCY T3 s Bluetooth 5.0 za skvělou cenu 860 Kč. Této ceny docílíte pouze použitím našeho speciálního odkazu. Nyní tak máte skvělou příležitost zakoupit si nová kompletně bezdrátová sluchátka od QCY za cenu 860 Kč.

Za přijatelnou cenu získáte skvělá bezdrátová sluchátka QCY T3 s baterií o kapacitě 600 mAh v dokovací stanici. Doba přehrávání činí až 5 hodin, celá dokovací stanice vystačí na přibližně co 11 hodin. Tato sluchátka jsou ideální na běhání či běžné sportování. Navíc mají funkci tlumení okolního hluku od Qualcommu s názvem CVC ve verzi 6.0. Též mají zvýšenou citlivost mikrofonu. Takže je můžete využít i jako bluetooth headset, v takovém případě při čekání na hovor vám jako handsfree vydrží 150 hodin ve stand-by režimu.

Originální QCY T3 na českých e-shopech v současné chvíli neseženete. U internetového obchodu Gearbest je však po dobu prvního týdne jen za 860 Kč. Stačí pouze použít náš odkaz a sleva je vaše. Ale pospěšte si, skladové zásoby rychle mizí a platnost nízké ceny je závislá na tom, jak rychle svou objednávku stihnete dokončit. Kupujte ZDE.

Bilikay HBQ za bezkonkurenční cenu!

Za nízkou cenu, jen 525 Kč, získáte skvělá bezdrátová sluchátka Bilikay HBQ s baterií o kapacitě 1 500 mAh. Doba přehrávání činí pět hodin. Tato sluchátka jsou tedy ideální na běhání či běžné sportování. Navíc mají funkci tlumení okolního hluku a též mají zvýšenou citlivost mikrofonu. Takže je můžete využít i jako Bluetooth headset, v takovém případě při čekání na hovor vám vydrží 120 hodin ve stand-by režimu.

Sluchátka z portálu Gearbest získáte již nyní za nízkou cenu zde na tomto odkaze. Za cenu 525 korun máte sluchátka, které toho budou umět opravdu hodně. Bilikay HBQ sluchátka za tuto cenu je bezkonkurenční nabídka. Obchod Gearbest kromě této senzační ceny nabízí navíc dopravu zcela zdarma.  Tak zbytečně neváhejte. Sluchátka zakoupíte ZDE.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Aneta Ska

17. 7. 2019, 12:17

Také mi kód nefunguje

Richard Fabián

16. 7. 2019, 10:15

Kód bohužel nejde, škoda

Zdeněk Koutský

VIP 16. 7. 2019, 11:49

Richarde, kód nám normálně funguje :(

Jana Reikemenka

15. 7. 2019, 20:55

kód na sluchátka nefunguje

Zdeněk Koutský

VIP 16. 7. 2019, 11:49

Jano, kód nám normálně funguje :(

Jana Reikemenka

16. 7. 2019, 14:27

kam mám tedy kód zadat ? jestli nedělám něco špatně ?
dík

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat