Sony brzy ukáže Xperii 20

Sony brzy ukáže Xperii 20
2019-07-10T18:44:02+02:00
• 10. 7. 2019

Grafika: Sony.cz

1

Společnost Sony v těchto dnech má rozpracovaného zástupce za model Xperia 10 (recenze), což také potvrzuje čerstvý únik z posledních dnů. Ačkoliv je současná generace v oficiálním prodeji jen několik málo měsíců, tak novinka s názvem Xperia 20 by se měla představit někdy během podzimu nebo zimy tohoto roku. Japonský výrobce chystá velmi výraznou dávku vylepšení, která telefon posune o nejednu úroveň směrem nahoru.

Na pohled k nerozeznání

Zařízení ponese asi 6palcový LCD displej s FullHD+ rozlišením kolem něhož budou poměrně tlusté rámečky. Součástí výbavy by měl být osmijádrový procesor Snapdragon 710 od Qualcommu napojený ke dvěma hardwarovým variantám. První verze nabídne 4GB operační paměť RAM se 64GB úložištěm, zatímco druhé provedení získá 6GB operační paměť RAM se 128GB interním úložištěm.

V zadní části bude hlavně vynikat dvojice hlavních fotoaparátů (12 + 12 MPx), přičemž jeden z nich může nahradit původní hloubkový snímač. Z dostupných rozměrů se hodí zmínit tloušťka ve výši 8,1 mm. Například velikost baterie není prozatím známa, ale musíme doufat ve zvýšení kapacity, protože v případě modelu Xperia 10 šlo o jednu z největších slabin. První kusy začnou nejspíš prodávat místní operátoři v čele s NTT DoCoMo či SoftBank Mobile.

Zdroj: gizmochina.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

alois navratil

17. 7. 2019, 12:08

nevedel jsem ze tu mame taky jap. operatora ntt docomo :-D

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat