reklama

Samsungu unikla celá řada novinek pro letošek

Samsungu unikla celá řada novinek pro letošek
2019-07-10T20:44:49+01:00
• 10. 7. 2019

Před veřejností si společnost Samsung nedokázala uhlídat seznam zařízení, které můžeme očekávat ještě během letošního roku. I když nelze potvrdit pravost těchto informací, tak zdroj uvádí, že údaje získal od vysoce postavené osoby pochybující se v odvětví mobilních telefonů. Samotný výrobce z Jižní Koreje samozřejmě nic nekomentoval. Časový harmonogram je konkrétně zaměřen na tablety a nositelná zařízení.

Hromada novinek

Vše odstartuje už začátkem srpna tiskovou konferencí v New Yorku, kde lze vyhlížet tablet Galaxy Tab S5, telefon Galaxy Note10, zřejmě i novou generaci Galaxy Book3 s Windows 10 nebo skládací model Galaxy Fold. V druhé vlně by mohl dorazit odolný tablet Galaxy Tab Active 3 po boku vylepšeného zástupce Galaxy S10 5G, který půjde hlavně naproti celosvětově rozšiřující podpoře sítě 5. generace.

Tyto dvě žhavé novinky se pravděpodobně představí během každoroční akce IFA v Berlíně, která startuje až začátkem měsíce září. Nakonec z nositelných zařízení si určitě řeknou o slovo odolné hodinky s názvem Galaxy Watch Active 2 nebo aktualizovaná verze chytrého náramku Gear Fit 2 Pro, kterou by asi nejvíce oživila podpora technologie NFC úzce spjatá s bezkontaktním placením.

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim