reklama

Skype přichází o SMS propojení

Skype přichází o SMS propojení
2019-07-17T21:24:01+01:00
• 18. 7. 2019

Zdroj: Skype

Skype se dá považovat za posledního mohykána v oblasti komunikačních služeb, který se těší zájmu i v dnešní době. Samozřejmě se dá ještě připomenout ICQ, které existuje, ale používá ho někdo ve vašem okolí? Microsoft stále pracuje na komunikační službě Skype, ale tentokrát jsme se dočkali odebrání jedné funkce místo přidání další.

Skype bez SMS propojení

Microsoft si pohrával s SMS nějakou dobu, až nakonec vytvořil Skype SMS Connect. Tedy službu, která dokáže synchronizovat SMS zprávy z mobilního telefonu přímo do aplikace Skype pro počítače. Bylo nutné mít jen Skype na mobilu s Androidem v minimální verzi 6 a pak Skype pro Windows nebo macOS.

Nyní jsme se ale dočkali oznámení, že SMS Connect bude zrušeno. Konkrétně se tak stane již 30. srpna. Microsoft v tomto ohledu nevzdává hrátky s takovým propojením, jen nyní upřednostňuje jiný typ synchronizace, respektive skrze jinou aplikaci.

Konkrétně se nyní Microsoft soustředí na aplikaci Váš telefon, která již nyní umí synchronizovat SMS zprávy, ale to není vše dále nabízí možnost přístupu k fotografiím. Poslední významnější novinkou je synchronizace notifikací do počítače.

Zdroj: neowin.net

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim