reklama

Viber dohání konkurenci s novými funkcemi

Viber dohání konkurenci s novými funkcemi
2019-06-14T16:34:55+02:00
• 15. 6. 2019

Pokud jde o aplikace určené pro zasílání zpráv, tj. komunikaci mezi uživateli, čím dál tím více společností se snaží zvýšit svůj podíl na trhu. Často na to jdou poměrně jednoduchou cestou, tedy přidávají neustále nové funkce, jako je například sdílení obrazovky, kontextová doporučení a podobně. 

Společnost Viber byla v posledních týdnech velmi vytížena, neboť připravovala aktualizaci pro svého mobilního kecálka. Ten se nedávno dočkal tmavého režimu (Dark Mode) a možnosti úpravy odeslaných zpráv. Nicméně, některé důležité funkce chyběly, v porovnání s konkurencí. Aplikace Viber nenabízela možnost pro rychlé odpovědi či jednodušší přehled v komunikaci. A právě toto jsou oblasti, které nyní Viber vylepšuje. 

Snad nejdůležitější vylepšení vám nově umožní posunout zprávu dolů a odpovědět na ni, stejně jako když jste v konkurenční aplikaci WhatsApp. I když se může zdát, že jde o drobnou změnu, uživatelé ji velmi ocení. Kromě toho nyní hlavní seznam chatu zobrazuje stav konkrétní konverzace. V praxi tedy uvidíte, zda někdo vaši zprávu přečetl, napsal odpověď, nebo máte nevyřízený návrh čekající na vyřízení. Podobně také uvidíte, jaký typ přílohy jste obdrželi a podobně.

Očekává se, že tyto funkce budou k dispozici již v průběhu tohoto měsíce, a to jak pro operační systém Android, tak iOS. Ačkoliv jde o pěkné změny, jsem poměrně překvapen, jak dlouho Viberu trvalo, než veškeré tyto již standardní funkce připravil.

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim