reklama

Úkoly Google s grafickými změnami a novými funkcemi

Úkoly Google s grafickými změnami a novými funkcemi
2019-06-27T15:00:00+02:00
• 27. 6. 2019
1

Jednou z posledních novinek staronové služby a aplikace Úkoly Google je možnost nastavení termínu, do kdy má být daná položka splněna. Nyní jsme se dočkali dalších novinek v rámci nové verze 1.6. Sice se nejedná o nic zásadního, ale máme takové tušení, že by se mohla připravovat tmavá verze.

Úkoly Google s novinkami

Na první pohled nová verze aplikace Úkoly Google pro Android nepřináší dramatické změny, aspoň po vizuální stránce. První si možná všimnete, že v dolní středové části již není tlačítko s nápisem, ale jednoduché plusko. Funkce je stejná, ale tato změna by mohla znamenat, že se chystá tmavá verze. Ostatně změna barev bude jednodušší.

Další změna se skrývá u ikony uživatelského účtu. Pokud máte předplacenou službu Google One, zobrazuje se zvýraznění, které je běžně k vidění jen u platících uživatelů. Jedna novinka se skrývá u ikony, kde je nyní k dispozici nová zkratka na vytvoření úkolu.

Poslední změna se odehrála v podpoře aplikace a služby Google Fotky. Nově budete moci sdílet právě z Google Fotek fotografii do aplikace Úkoly Google, ale jen ve formě odkazu. Pokud novou verzi ještě nemáte k dispozici, můžete si stáhnout instalační APK balíček.

logo-app Google Tasks: Any Task, Any Goal. Get Things Done Zdarma ANDROID

Zdroj: 9to5google.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Sepp Winkler

2. 7. 2019, 14:21

A dokáže už, keď sa hrdí názvom „Úlohy“, opakované úlohy, rôzne periodicity opakovania, kategórie, pozdržanie a pod.? Teda veci, ktoré normálny používateľ zameraný na prácu a nie na hlúpe zdieľanie nálepiek, potrebuje?

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim