reklama

Originální náramek Xiaomi Hey+ na Cafago.com Sponzorovaný článek

Originální náramek Xiaomi Hey+ na Cafago.com [Sponzorovaný článek]
2019-06-13T06:45:37+02:00
• 13. 6. 2019

Chytré hodinky a náramky se staly součástí našich životů. A zatímco chytré hodinky lze využít všelijak, chytré náramky jsou primárně zaměřené na sportovní nadšence a aktivitu s tím spojenou. S nabídkou takového náramku dnes přichází internetový obchod Cafago.com, který vám nabízí chytrý náramek Xiaomi Hey+.

Prostorný displej a spousta funkcí

Velkou předností Xiaomi Hey+ je jeho prostorný AMOLED displej o velikosti 0,95 palců. I když je tedy náramek poměrně drobný, se čtením displeje nebudete mít problém. Náramek je také voděodolný, takže vydrží i v náročnějším prostředí. Díky baterii s kapacitou 120 mAh také vydrží náramek až 18 dní. Ovšem nabitý ho budete mít už za pouhé 2 hodiny nabíjení.

Teď už ale k funkcím. Počítadlo kroků, monitorování spánku, měřič srdečního tepu či budík, tím vším dokáže náramek Hey+ posloužit. Díky němu můžete být také upozorněni na příchozí zprávy či s ním přijímat hovory. A samozřejmě, pro všechny sportovně založené uživatele, je náramek schopen ukládat data do telefonu a pomocí aplikace tvořit komplexní statistiky vašich sportovních výkonů.

A samozřejmě nejlepší je na tomto náramku jeho cena. Díky slevě na eshopu Cafago.com můžete mít tento praktický sportovní doplňěk už za 840 korun! Ovšem nezapomeňte uplatnit náš speciální slevový kupón L0138P pro uplatnění této slevy.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim